Banzai - football team official website

Historie střetnutí -

SezónaDatumZápasVýsledekMísto
Jaro 2018Pondělí 18.6.2018, 18:00Continental FC vs Banzai6:kMalešice AFK
Jaro 2018Pondělí 4.6.2018, 19:15Banzai vs Prague St. Gentlemenk:6Koráb SC
Jaro 2018Středa 30.5.2018, 20:15Lucián FC B vs Banzai6:kPražačka 2
Jaro 2018Středa 23.5.2018, 20:15Banzai vs GK Ohradník:6Mikulova 4
Jaro 2018Pondělí 14.5.2018, 19:30Farkáň 92 1.FC vs Banzai4:1 (1:1)Čechie Smíchov
Jaro 2018Středa 9.5.2018, 17:45Banzai vs Tajfun AC1:1 (0:0)Mikulova 2
Jaro 2018Pondělí 23.4.2018, 20:45Dynamo R.U.M. A vs Banzai15:5 (6:2)Čechie Smíchov
Jaro 2018Středa 18.4.2018, 20:15Banzai vs Bratři v triku2:2 (0:0)Mikulova 4
Jaro 2018Pondělí 9.4.2018, 20:45Banzai vs Weekend Warriors FC5:8 (4:2)Hanspaulka
Jaro 2018Pondělí 26.3.2018, 17:45Alkohol Vršovice FC vs Banzai6:kMikulova 2
Jaro 2018Pondělí 19.3.2018, 20:15Banzai vs Torpédo Hulín FC1:4 (0:0)Meteor 2
Podzim 2017Čtvrtek 7.12.2017, 19:30Juventus Pivus vs Banzai2:5 (1:2)Mikulova 3
Podzim 2017Čtvrtek 23.11.2017, 19:30Banzai vs Těžká demence4:0 (0:0)Mikulova 3
Podzim 2017Čtvrtek 9.11.2017, 19:30Opatoff A K vs Banzai4:6 (2:3)Mikulova 1
Podzim 2017Středa 18.10.2017, 18:15Dromedarians Praha vs Banzai10:0 (6:0)Novoborská
Podzim 2017Čtvrtek 12.10.2017, 19:30Banzai vs Borussia Dortšpunt B2:7 (1:2)Mikulova 1
Podzim 2017Čtvrtek 5.10.2017, 18:15Banzai vs Zavináč FC0:6 (0:3)Aritma
Podzim 2017Čtvrtek 28.9.2017, 20:45Albuquerque tuplaks vs Banzai6:kMikulova 1
Podzim 2017Čtvrtek 21.9.2017, 18:15Banzai vs 1.FC Holešovice2:6 (1:1)Aritma
Podzim 2017Čtvrtek 14.9.2017, 17:00Squadra Azzurra vs Banzai1:1 (1:1)Hanspaulka
Podzim 2017Čtvrtek 7.9.2017, 19:30Banzai vs Rum Zahořany HT0:6 (0:3)Aritma
Jaro 2017Středa 28.6.2017, 19:15Švárni šuhaji vs Banzai2:3 (0:0)Sportovní Centrum Běchovice
Jaro 2017Čtvrtek 15.6.2017, 20:15Banzai vs Strašnická šlechta3:3 (2:3)Pražačka 3
Jaro 2017Čtvrtek 8.6.2017, 19:00Lužinýýý Boys vs Banzai14:5 (6:1)Motorlet 3
Jaro 2017Čtvrtek 1.6.2017, 20:15Banzai vs J.R.Club B1:0 (0:0)Motorlet 1
Jaro 2017Čtvrtek 25.5.2017, 19:15Banzai vs !nBev Tigers3:7 (2:3)Tempo
Jaro 2017Středa 10.5.2017, 20:45AC SK FC vs Banzai3:3 (2:0)Mikulova 2
Jaro 2017Čtvrtek 4.5.2017, 19:00Banzai vs U.G.A.R. FC0:0 (0:0)Pražačka 3
Jaro 2017Středa 12.4.2017, 20:15Banzai vs XXX2:4 (2:1)Pražačka 2
Jaro 2017Čtvrtek 6.4.2017, 19:30Tuscarora 03 vs Banzai6:2 (3:0)Aritma
Jaro 2017Středa 29.3.2017, 20:301.FP Praha vs Banzai2:1 (1:0)Štěrboholy 2
Jaro 2017Čtvrtek 23.3.2017, 20:15Banzai vs Fotbaloví bozi3:3 (2:1)Pražačka 1
Podzim 2016Pondělí 5.12.2016, 19:00Stará dáma vs Banzai7:2 (2:0)Pražačka 3
Podzim 2016Pondělí 21.11.2016, 19:00Banzai vs Pirelli1:3 (1:1)Pražačka 2
Podzim 2016Úterý 15.11.2016, 18:15New Jersey Devils B vs Banzai6:7 (3:4)Novoborská
Podzim 2016Pondělí 7.11.2016, 19:00Banzai vs Models FC1:3 (0:0)Ďáblice
Podzim 2016Pondělí 24.10.2016, 19:00Limita vs Banzaik:6Motorlet 2
Podzim 2016Pondělí 17.10.2016, 18:15Banzai vs Erectico TBC2:3 (1:2)Mikulova 4
Podzim 2016Pondělí 10.10.2016, 19:00Černý koně TMK vs Banzai4:6 (2:3)Motorlet 3
Podzim 2016Pondělí 26.9.2016, 20:30Banzai vs Barclays2:2 (1:1)Zákostelní
Podzim 2016Pondělí 19.9.2016, 19:30Bohemia AFK vs Banzai4:1 (2:1)Aritma
Podzim 2016Pondělí 12.9.2016, 19:15Banzai vs Blaženka Spiders3:3 (1:2)Zákostelní
Podzim 2016Pondělí 5.9.2016, 19:00Banzai vs Vysmátí zajíci A2:2 (2:1)Motorlet 1
Jaro 2016Neděle 26.6.2016, 13:45Sever 1.FC vs Banzai2:1 (0:0)Pražačka 1
Jaro 2016Neděle 12.6.2016, 17:45Banzai vs PPPO1:4 (1:0)Meteor
Jaro 2016Neděle 5.6.2016, 13:45Partizan Praha vs Banzai0:6 (0:3)Pražačka 1
Jaro 2016Neděle 22.5.2016, 15:00Banzai vs Bum bar PV Bk:6Pražačka 3
Jaro 2016Neděle 15.5.2016, 18:45Banzai vs Ukradený šíráci2:4 (2:1)Spartak Kbely
Jaro 2016Neděle 8.5.2016, 16:15Dropa FC vs Banzai0:1 (0:0)Běchovice
Jaro 2016Neděle 1.5.2016, 19:00Banzai vs Hattrick Prosek FC2:0 (1:0)Meteor 1
Jaro 2016Neděle 24.4.2016, 16:00NBND FC vs Banzai1:4 (0:2)Hostivař
Jaro 2016Neděle 17.4.2016, 17:30Banzai vs Strážci Pomeranče3:2 (2:2)Hanspaulka
Jaro 2016Neděle 10.4.2016, 13:45Steaua FC vs Banzai3:1 (3:1)Pražačka 2
Jaro 2016Neděle 3.4.2016, 15:00Banzai vs Avengers FC5:3 (2:1)Pražačka 3
Podzim 2015Čtvrtek 3.12.2015, 19:00Orosený Paragraf vs Banzai2:4 (1:1)Pražačka 2
Podzim 2015Čtvrtek 19.11.2015, 19:30Banzai vs Sculpturo FC5:0 (3:0)Hanspaulka
Podzim 2015Čtvrtek 12.11.2015, 20:15PRKA vs Banzai3:6 (2:3)Pražačka 2
Podzim 2015Čtvrtek 29.10.2015, 17:45Banzai vs Kamarádi 1.FC7:4 (3:2)Záběhlice
Podzim 2015Čtvrtek 22.10.2015, 20:30K.K.K. vs Banzai2:4 (0:2)Šterboholy 2
Podzim 2015Čtvrtek 8.10.2015, 20:15Banzai vs Hulla hulla FC5:0 (2:0)Pražačka 2
Podzim 2015Čtvrtek 1.10.2015, 19:30Banzai vs All Blacks6:kHanspaulka
Podzim 2015Čtvrtek 24.9.2015, 20:45Druhá fáze vs Banzai2:0 (1:0)Mikulova 1
Podzim 2015Čtvrtek 17.9.2015, 17:00Banzai vs Atlético Cerveza2:1 (0:0)Hanspaulka
Podzim 2015Čtvrtek 10.9.2015, 20:15Válcovny plechu MS FC vs Banzai0:1 (0:0)Pražačka 3
Podzim 2015Čtvrtek 3.9.2015, 19:00Banzai vs Terasy KFC A3:3 (3:1)Motorlet 2
Jaro 2015Neděle 21.6.2015, 15:00Mestek 97 FC vs Banzai3:2 (1:1)Pražačka 3
Jaro 2015Neděle 7.6.2015, 18:15Banzai vs Texas N.Strašecí FC4:2 (1:2)Stodůlky
Jaro 2015Neděle 31.5.2015, 17:30Praetorians vs Banzai3:1 (2:0)Aritma
Jaro 2015Neděle 17.5.2015, 17:30Banzai vs Real Hagrid CF5:4 (3:1)Spartak Kbely
Jaro 2015Neděle 10.5.2015, 12:30Ontosport vs Banzai1:2 (0:1)Pražačka 1
Jaro 2015Neděle 3.5.2015, 16:15Banzai vs Bohnice Unitedk:6Pražačka 3
Jaro 2015Neděle 26.4.2015, 16:15Jabadabadoo Prosek vs Banzai2:3 (0:0)Pražačka 2
Jaro 2015Neděle 19.4.2015, 13:45Banzai vs F.R.F. mit vocet2:4 (2:1)Pražačka 3
Jaro 2015Neděle 12.4.2015, 19:00Hattrick Prosek FC vs Banzai6:3 (1:2)Meteor 1
Jaro 2015Pondělí 6.4.2015, 18:45Banzai vs Květák3:3 (1:1)Mikulova 1
Jaro 2015Neděle 29.3.2015, 17:30Banzai vs Ukradený širáci3:4 (0:2)Sportovní centrum Běchovice
Podzim 2014Čtvrtek 27.11.2014, 20:45Tatarský biftek vs Banzai2:14 (0:8)Zákostelní
Podzim 2014Čtvrtek 13.11.2014, 19:00Banzai vs Sculpturo FC0:5 (0:1)Pražačka 2
Podzim 2014Pondělí 3.11.2014, 20:15Oranjes 04 FC vs Banzai4:3 (2:1)Na Šancích 4
Podzim 2014Čtvrtek 23.10.2014, 19:30Banzai vs Opatoff A K6:4 (2:3)Mikulova 2
Podzim 2014Pondělí 13.10.2014, 20:15Brázda OZ vs Banzai1:2 (0:1)Na Šancích 1
Podzim 2014Pondělí 6.10.2014, 20:15Banzai vs Krabí výměšky FC3:1 (2:1)Na Šancích 2
Podzim 2014Čtvrtek 2.10.2014, 18:15Holosmetky FC B vs Banzai0:3 (0:0)Čechie Smíchov
Podzim 2014Čtvrtek 25.9.2014, 20:30Banzai vs Hervis sport 1.FC4:9 (2:5)Malešice
Podzim 2014Čtvrtek 18.9.2014, 20:15Banzai vs To mi stačí6:6 (2:4)Záběhlice
Podzim 2014Čtvrtek 11.9.2014, 19:00Atletico Dělo SFC vs Banzai1:2 (1:0)Pražačka 2
Podzim 2014Pondělí 1.9.2014, 20:15Banzai vs Viktorčin smích0:2 (0:1)Na Šancích 1
Jaro 2014Pondělí 23.6.2014, 20:15Banzai vs Canary FC1:0 (0:0)Pražačka 2
Jaro 2014Pondělí 9.6.2014, 19:00Fugas CF B vs Banzai3:2 (2:2)Pražačka 2
Jaro 2014Pondělí 2.6.2014, 18:45Banzai vs Vysmátí zajíci4:6 (2:1)Tempo
Jaro 2014Pondělí 26.5.2014, 20:45Weekend Warriors FC vs Banzai1:2 (0:1)Hanspaulka
Jaro 2014Pondělí 19.5.2014, 20:30Traktor Praha A vs Banzai6:3 (2:0)Štěrboholy 3
Jaro 2014Čtvrtek 15.5.2014, 20:15Banzai vs Tatarský biftek 1:0 (0:0)Stodůlky
Jaro 2014Čtvrtek 1.5.2014, 17:45Nezlomní bastardi vs Banzai6:kZáběhlice
Jaro 2014Pondělí 14.4.2014, 19:00Banzai vs RAF Jinonice1:3 (1:2)Motorlet 1
Jaro 2014Pondělí 7.4.2014, 20:30Libeň SK vs Banzai2:2 (2:1)Sportovní centrum Běchovice
Jaro 2014Pondělí 31.3.2014, 19:00Emperators vs Banzai3:4 (0:1)Motorlet 3
Jaro 2014Pondělí 24.3.2014, 20:30Deportivo bez Coruna vs Banzai8:1 (3:1)Štěrboholy 3
Podzim 2013Neděle 1.12.2013, 17:30Modrý balet A vs Banzai1:4 (1:0)Mikulova 3
Podzim 2013Neděle 17.11.2013, 17:30Banzai vs Levá fuska0:6 (0:4)Mikulova 3
Podzim 2013Neděle 10.11.2013, 10:00La Famiglia vs Banzai9:4 (5:1)Hanspaulka
Podzim 2013Neděle 3.11.2013, 17:30Banzai vs Periferie United6:0 (4:0)Mikulova 3
Podzim 2013Pondělí 28.10.2013, 18:45Kanálpucers PL vs Banzai2:3 (1:1)Mikulova 3
Podzim 2013Neděle 13.10.2013, 17:30Banzai vs Heliport SK2:0 (1:0)Mikulova 4
Podzim 2013Neděle 6.10.2013, 17:30Habet Praha FŇ vs Banzai2:4 (1:1)Mikulova 2
Podzim 2013Neděle 29.9.2013, 16:15Banzai vs Bohnice United1:11 (1:4)Mikulova 1
Podzim 2013Neděle 22.9.2013, 17:30Banzai vs Stodůlecký pirátik:6Stodůlky
Podzim 2013Neděle 15.9.2013, 17:30Alvarez D.C. vs Banzai2:1 (1:1)Mikulova 4
Podzim 2013Neděle 8.9.2013, 17:30Banzai vs Skleňák AC2:1 (0:1)Aritma
Jaro 2013Čtvrtek 20.6.2013, 18:15Sokol Picasso vs Banzai5:1 (4:0)Děkanka
Jaro 2013Čtvrtek 6.6.2013, 18:15Banzai vs Prokaryota FZk:6Mikulova 4
Jaro 2013Čtvrtek 30.5.2013, 18:15Cerveza 18.FC vs Banzai4:2 (3:1)Aritma
Jaro 2013Čtvrtek 16.5.2013, 20:45Banzai vs Modrý Svině3:3 (1:1)Běchovice
Jaro 2013Čtvrtek 9.5.2013, 20:45Opatoff A K vs Banzai5:3 (3:2)Mikulova 1
Jaro 2013Čtvrtek 2.5.2013, 20:15Banzai vs Dromedarians Praha1:3 (0:1)Pražačka 2
Jaro 2013Čtvrtek 25.4.2013, 18:15Albuquerque tuplaks vs Banzai4:3 (3:2)Mikulova 2
Jaro 2013Čtvrtek 18.4.2013, 20:15Banzai vs Medicína3:0 (1:0)Pražačka 2
Jaro 2013Čtvrtek 11.4.2013, 17:00Banzai vs XXX2:4 (2:2)Běchovice
Jaro 2013Čtvrtek 4.4.2013, 20:15Atlético Cerveza vs Banzai2:4 (0:2)Pražačka 2
Jaro 2013Čtvrtek 28.3.2013, 17:00Banzai vs Suchdol sabres B1:2 (0:1)Aritma
Podzim 2012Středa 5.12.2012, 19:45Banzai vs Green shock FC1:0 (1:0)Hrabákova 1
Podzim 2012Středa 21.11.2012, 19:30Bič boží vs Banzaik:6Novoborská
Podzim 2012Středa 14.11.2012, 20:15Banzai vs Athletico KMF5:1 (1:0)Štěrboholy 1
Podzim 2012Čtvrtek 1.11.2012, 17:30S nadhledem vs Banzai2:5 (0:1)Štěrboholy 2
Podzim 2012Středa 24.10.2012, 20:45Banzai vs Tuxeda FC9:1 (4:0)Mikulova 4
Podzim 2012Středa 17.10.2012, 20:00Sorbino vs Banzai1:2 (0:1)Aritma
Podzim 2012Středa 10.10.2012, 20:30Banzai vs Roosevelt boys 1.FC5:1 (3:1)Zákostelní
Podzim 2012Středa 3.10.2012, 20:15Viktoria Bítovská B vs Banzai1:8 (1:5)Štěrboholy 2
Podzim 2012Středa 26.9.2012, 20:30Perpetis vs Banzai4:6 (4:2)Sportovní centrum Běchovice
Podzim 2012Středa 19.9.2012, 19:00Banzai vs Parta AC7:4 (2:2)Záběhlice
Podzim 2012Středa 12.9.2012, 17:45Marami 1.FC vs Banzai0:2 (0:2)Štěrboholy 3
Jaro 2012Neděle 24.6.2012, 18:45River lejt B vs Banzai4:5 (2:1)Hanspaulka
Jaro 2012Neděle 17.6.2012, 16:15Banzai vs Real Sharks2:4 (1:0)Mikulova 4
Jaro 2012Neděle 3.6.2012, 16:15Kovárna PC vs Banzai3:2 (2:1)Pražačka 3
Jaro 2012Čtvrtek 24.5.2012, 18:15Banzai vs Kojots United1:3 (1:2)Aritma
Jaro 2012Čtvrtek 17.5.2012, 19:30Jemné a Solené 1.FC vs Banzai5:1 (0:0)Mikulova 3
Jaro 2012Neděle 13.5.2012, 16:15Banzai vs Chroustova lokomotiva3:5 (2:3)Pražačka 2
SH Jaro 2012Středa 9.5.2012, 20:00Banzai vs FC ResslBoys6:1 (3:1)Strahov - hřiště č. 9
SH Jaro 2012Středa 2.5.2012, 20:00MUVS Řízek vs Banzai8:3 (5:0)Strahov - hřiště č. 9
Jaro 2012Neděle 29.4.2012, 20:00Bamboocha City vs Banzai1:7 (1:5)Novoborská
SH Jaro 2012Čtvrtek 26.4.2012, 20:00No tak určitě vs Banzai8:3 (4:1)Strahov - hřiště č. 9
SH Jaro 2012Pondělí 23.4.2012, 18:00Banzai vs FK FC 1908 12:3 (5:2)Strahov - hřiště č. 9
Jaro 2012Neděle 22.4.2012, 15:00Banzai vs Nottoric Forest4:4 (3:4)Pražačka 2
SH Jaro 2012Pondělí 16.4.2012, 18:00Banzai vs Rumové víly 3:4 (1:3)Strahov - hřiště č. 9
Jaro 2012Neděle 15.4.2012, 16:15Banzai vs Kvantanámo3:5 (1:3)Novoborská
Jaro 2012Čtvrtek 5.4.2012, 19:301.W.C. vs Banzai1:5 (1:1)Mikulova 4
SH Jaro 2012Pondělí 2.4.2012, 18:00Banzai vs Kapsule9:7 (4:3)Strahov - hřiště č. 9
Jaro 2012Neděle 1.4.2012, 18:45Banzai vs s.Oliver A4:4 (4:1)Záběhlice
SH Jaro 2012Pondělí 26.3.2012, 18:00Banzai vs ZLEJ SE(N)!8:4 (2:1)Strahov - hřiště č. 9
SH Jaro 2012Pondělí 19.3.2012, 18:00Banzai vs Fc Krementi 7:6 (7:2)Strahov - hřiště č. 9
SH Jaro 2012Pondělí 12.3.2012, 18:00Banzai vs Extreme-power5:6 (2:3)Strahov - hřiště č. 9
SH Jaro 2012Pondělí 5.3.2012, 18:00Banzai vs 2.FC Mravenec6:2 (3:1)Strahov - hřiště č. 9
Pohár 2012Neděle 26.2.2012, 15:00Banzai vs Profesoři3:3 (0:1), <>3:4 na penaltyPražačka 1
Podzim 2011Čtvrtek 1.12.2011, 20:15Pivušky FC vs Banzai2:0 (2:0)Pražačka 2
Podzim 2011Čtvrtek 17.11.2011, 20:45Banzai vs Motol FN6:kAritma
SH Podzim 2011Pondělí 14.11.2011, 22:00Banzai vs Pajdové2:5 (0:3)Strahov - hřiště č. 9
Podzim 2011Čtvrtek 10.11.2011, 18:00Morová rána 1.FC vs Banzai4:2 (0:2)Sportovní centrum Běchovice
SH Podzim 2011Pondělí 7.11.2011, 22:00FC Alcoholtea vs Banzai9:4 (3:3)Strahov - hřiště č. 9
Podzim 2011Čtvrtek 3.11.2011, 19:30Banzai vs Lucián FC B1:2 (1:0)Hostivař
SH Podzim 2011Úterý 1.11.2011, 22:00klub 130 vs Banzai13:7 (4:0)Strahov - hřiště č. 9
Podzim 2011Čtvrtek 27.10.2011, 20:45Blesk VK A vs Banzai7:3 (3:0)Děkanka
SH Podzim 2011Úterý 25.10.2011, 22:00Banzai vs WCK2:8 (0:5)Strahov - hřiště č. 9
Podzim 2011Čtvrtek 20.10.2011, 19:30Banzai vs Liboc united5:4 (2:1)Aritma
SH Podzim 2011Úterý 18.10.2011, 22:00Lestkov team vs Banzai6:4 (4:3)Strahov - hřiště č. 9
SH Podzim 2011Úterý 11.10.2011, 22:00Banzai vs FC Nám se nechce2:12 (1:4)Strahov - hřiště č. 9
Podzim 2011Čtvrtek 6.10.2011, 18:15Jawa Team vs Banzai5:2 (4:0)Mikulova 2
SH Podzim 2011Úterý 4.10.2011, 22:00Starý kanón vs Banzai7:1 (4:0)Strahov - hřiště č. 9
Podzim 2011Čtvrtek 29.9.2011, 19:30Banzai vs Chroustova lokomotiva1:1 (1:0)Mikulova 2
Podzim 2011Čtvrtek 22.9.2011, 17:00Banzai vs Ústavan 01 KK4:0 (1:0)Aritma
Podzim 2011Čtvrtek 15.9.2011, 18:15AC/DC FC vs Banzai1:2 (0:1)Mikulova 3
Podzim 2011Čtvrtek 1.9.2011, 18:30Banzai vs Sorry FC4:3 (2:1)Hrabákova 3
Jaro 2011Neděle 26.6.2011, 18:45Sporting Luka vs Banzai2:4 (1:2)Pražačka 3
Jaro 2011Neděle 12.6.2011, 19:30Banzai vs Řežem to United0:2 (0:0)Mikulova 2
Jaro 2011Neděle 5.6.2011, 20:45Power WCC vs Banzai1:2 (1:0)Mikulova 2
Jaro 2011Neděle 29.5.2011, 15:00Banzai vs Buffeti HK6:kPražačka 3
Jaro 2011Neděle 22.5.2011, 13:45Befeleme vs Banzai1:4 (0:1)Tempo
Jaro 2011Neděle 15.5.2011, 16:15Banzai vs Basta fidli B6:2 (2:1)Zákostelní
Jaro 2011Neděle 8.5.2011, 20:45Banzai vs Améby AFC B2:1 (0:0)Mikulova 3
Jaro 2011Čtvrtek 28.4.2011, 18:15Ansámbl vs Banzai0:0 (0:0)Mikulova 2
SH Jaro 2011Úterý 19.4.2011, 18:00Adamantan FC vs Banzai5:5 (5:1)Strahov - hřiště č. 2
Jaro 2011Neděle 17.4.2011, 20:00Banzai vs Bamboocha City3:3 (1:1)Novoborská
SH Jaro 2011Úterý 12.4.2011, 18:00Tucet Špinavců vs Banzai3:12 (1:6)Strahov - hřiště č. 2
Jaro 2011Neděle 10.4.2011, 15:00Parukářka FC vs Banzai7:0 (3:0)Novoborská
SH Jaro 2011Pondělí 4.4.2011, 18:00Rumova precipitace vs Banzai5:5 (3:2)Strahov - hřiště č. 2
Jaro 2011Čtvrtek 31.3.2011, 20:15Banzai vs Sebranka FC B3:3 (1:0)Štěrboholy 3
SH Jaro 2011Čtvrtek 31.3.2011, 18:00Banzai vs Motolští mistři1:4 (0:3)Strahov - hřiště č. 2
SH Jaro 2011Čtvrtek 24.3.2011, 18:00Banzai vs FC Sin City3:7 (1:0)Strahov - hřiště č. 2
SH Jaro 2011Čtvrtek 17.3.2011, 18:00Banzai vs Rota zla1:5 (1:3)Strahov - hřiště č. 2
Pohár 2011Neděle 13.3.2011, 16:15Horst 1.FC vs Banzai1:1 (0:1), <>2:0 na penaltyPražačka 3
SH Jaro 2011Čtvrtek 10.3.2011, 18:00Banzai vs Wizard6:5 (2:2)Strahov - hřiště č. 2
Pohár 2011Neděle 27.2.2011, 12:30Morna to zařídí vs Banzai2:4 (1:2)Pražačka 1
Podzim 2010Neděle 5.12.2010, 18:45Traktor Praha A vs Banzai4:5 (2:2)Pražačka
SH Podzim 2010Úterý 23.11.2010, 19:00Hrochy vs Banzai4:10 (2:5)Strahov - hřiště č. 2
Podzim 2010Neděle 21.11.2010, 20:45Banzai vs Sebranka FC B3:0 (2:0)Mikulova 1
SH Podzim 2010Úterý 16.11.2010, 19:00Kapitáni vs Banzai5:3 (3:1)Strahov - hřiště č. 2
Podzim 2010Neděle 14.11.2010, 18:45River lejt A vs Banzai1:4 (1:2)Pražačka 3
SH Podzim 2010Úterý 9.11.2010, 19:00Shaolin soccer vs Banzai5:4 (2:2)Strahov - hřiště č. 2
Podzim 2010Neděle 7.11.2010, 15:00Banzai vs Prokaryota FZ3:5 (1:4)Pankrác 1
SH Podzim 2010Pondělí 1.11.2010, 19:00Starý kanón vs Banzai3:3 (1:2)Strahov - hřiště č. 2
Podzim 2010Neděle 24.10.2010, 16:00Pražská hovada vs Banzai4:2 (2:0)Běchovice
SH Podzim 2010Čtvrtek 21.10.2010, 19:00FC Slepí koně vs Banzai7:4 (3:3)Strahov - hřiště č. 2
Podzim 2010Neděle 17.10.2010, 20:00Banzai vs Koza znezaneřáděná2:2 (1:2)Hanspaulka
SH Podzim 2010Čtvrtek 14.10.2010, 19:00Kuny vs Banzai3:6 (1:3)Strahov - hřiště č. 2
Podzim 2010Neděle 10.10.2010, 12:30Klamovská skvadra vs Banzai2:1 (2:1)Pankrác 1
SH Podzim 2010Čtvrtek 7.10.2010, 19:00Adamantan FC vs Banzai2:7 (1:4)Strahov - hřiště č. 2
Podzim 2010Neděle 3.10.2010, 18:45Banzai vs Hattrick Prosek FC2:1 (1:1)Meteor 8
Podzim 2010Neděle 19.9.2010, 14:45GoHosp PK vs Banzai6:kBěchovice
Podzim 2010Čtvrtek 9.9.2010, 20:45Banzai vs FC 18694:0 (3:0)Mikulova 2
Podzim 2010Neděle 5.9.2010, 12:30Banzai vs Válcovny plechu MS FC4:2 (0:1)Pražačka 2
Jaro 2010Pondělí 21.6.2010, 20:15Rachot vs Banzai1:2 (1:0)Pražačka 1
Jaro 2010Pondělí 14.6.2010, 18:15Banzai vs Traktor Praha A1:2 (0:0)Hanspaulka
Jaro 2010Pondělí 7.6.2010, 20:45Tatran Válec vs Banzai2:5 (2:3)Aritma
Jaro 2010Pondělí 31.5.2010, 19:00Banzai vs Saens 1.FC B2:1 (0:0)Štěrboholy 1
Jaro 2010Pondělí 24.5.2010, 18:15Nottoric Forest vs Banzai1:3 (1:2)Mikulova 2
SH Jaro 2010Úterý 18.5.2010, 17:00Horalové vs Banzai6:kStrahovská klec č.9
SH Jaro 2010Pondělí 17.5.2010, 21:00FC Intervence vs Banzai4:3 (1:2)Strahovská klec č.9
Jaro 2010Pondělí 17.5.2010, 19:30Banzai vs Le Jardin1:7 (1:5)Novoborská
SH Jaro 2010Pondělí 10.5.2010, 19:00Tucet Špinavců vs Banzai6:7 (5:4)Strahovská klec č.9
SH Jaro 2010Středa 5.5.2010, 21:00Liptákov vs Banzai2:2 (1:0), 1:2 na penaltyStrahovská klec č.9
Jaro 2010Pondělí 3.5.2010, 20:15Klika CFA vs Banzai3:4 (1:2)Pražačka 3
Jaro 2010Pondělí 26.4.2010, 19:30Banzai vs Hells Bells 1.FC3:6 (1:4)Tenisový klub Sparta
SH Jaro 2010Čtvrtek 22.4.2010, 18:00zduněný feny vs Banzai0:2 (0:1)Strahov - hřiště č. 1
Jaro 2010Pondělí 19.4.2010, 17:00Banzai vs Zelení študáci1:8 (1:4)Hanspaulka
SH Jaro 2010Čtvrtek 15.4.2010, 18:001.FC Novej Jork vs Banzai2:4 (2:1)Strahov - hřiště č. 1
Jaro 2010Pondělí 12.4.2010, 17:45Black mamba IBD vs Banzai3:4 (3:1)Štěrboholy 3
SH Jaro 2010Středa 7.4.2010, 18:00Bezhlaví rytíři vs Banzai3:6 (1:1)Strahov - hřiště č. 1
SH Jaro 2010Čtvrtek 1.4.2010, 18:00FC Start vs Banzai2:1 (0:1)Strahov - hřiště č. 1
Jaro 2010Pondělí 29.3.2010, 18:15Banzai vs Viktor 1.FC4:5 (1:1)Mikulova 2
SH Jaro 2010Středa 24.3.2010, 18:00Tucet špinavců vs Banzai4:6 (4:2)Strahov - hřiště č. 1
SH Jaro 2010Úterý 16.3.2010, 18:00Horalové vs Banzai2:5 (1:0)Strahov - hřiště č. 1
Pohár 2010Neděle 14.3.2010, 12:30Banzai vs Borussia Dortšpunt A2:5 (0:1)Zákostelní
SH Jaro 2010Pondělí 8.3.2010, 18:00Podlitiny vs Banzai1:2 (1:0)Strahov - hřiště č. 1
Podzim 2009Čtvrtek 10.12.2009, 19:30Tankista Orange vs Banzai1:4 (0:2)Aritma
Podzim 2009Čtvrtek 26.11.2009, 17:00Banzai vs Repeťáci Praha3:2 (2:2)Novoborská
Podzim 2009Čtvrtek 12.11.2009, 17:45Rarach FC vs Banzai2:4 (1:1)Štěrboholy 3
SH Podzim 2009Středa 11.11.2009, 18:00Banzai vs Sherwood night riders6:4 (2:1)Strahov - hřiště č. 3
Podzim 2009Čtvrtek 5.11.2009, 17:00Banzai vs pRagga Urquell4:3 (0:2)Běchovice
SH Podzim 2009Středa 4.11.2009, 18:00Dobrodruzi z Vesmíru vs Banzai13:8 (6:3)Strahov - hřiště č. 3
SH Podzim 2009Čtvrtek 29.10.2009, 18:00Banzai vs Termonukleární jatka2:3 (1:2)Strahov - hřiště č. 3
Podzim 2009Pondělí 26.10.2009, 18:30OrangeBoom vs Banzai0:1 (0:0)Hrabákova 3
SH Podzim 2009Pondělí 19.10.2009, 18:00Banzai vs Tucet Špinavců3:3 (1:2)Strahov - hřiště č. 3
SH Podzim 2009Úterý 13.10.2009, 18:00SK ABA vs Banzai6:kStrahov - hřiště č. 3
Podzim 2009Pondělí 12.10.2009, 18:30Banzai vs Ministerstvo obrany1:1 (0:1)Hrabákova 3
Podzim 2009Sobota 10.10.2009, 13:45Mašťáci 1.FC vs Banzai11:4 (3:2)Děkanka
SH Podzim 2009Středa 7.10.2009, 18:00Banzai vs ZT-Z kama jste?0:9 (0:5)Strahov - hřiště č. 3
Podzim 2009Neděle 4.10.2009, 15:00Banzai vs Los Muchachos6:kHagibor 2
SH Podzim 2009Čtvrtek 1.10.2009, 18:00D-Club Dyleň vs Banzai5:3 (2:0)Strahov - hřiště č. 3
Podzim 2009Čtvrtek 24.9.2009, 19:30CFG Suchdol vs Banzai1:3 (1:1)Aritma
Podzim 2009Čtvrtek 17.9.2009, 17:30Banzai vs Boss Team5:0 (1:0)Štěrboholy 3
Podzim 2009Čtvrtek 10.9.2009, 18:15Banzai vs Ya Basta! A6:k [3:4 (0:4)]Tenisový klub Sparta
Jaro 2009Neděle 21.6.2009, 13:45Talent Praha FC vs Banzai1:5 (0:3)Pražačka 3
Jaro 2009Neděle 7.6.2009, 17:30Banzai vs Splašený kozy TR9:0 (3:0)Junior 2
Jaro 2009Neděle 31.5.2009, 17:30Samson Žižkov 1.FC vs Banzai3:2 (2:0)Pankrác 1
Jaro 2009Neděle 24.5.2009, 17:30Banzai vs River lejt A3:3 (0:1)Hagibor 2
Jaro 2009Neděle 10.5.2009, 18:45Okouni vs Banzai0:5 (0:3)Junior 2
Jaro 2009Neděle 3.5.2009, 15:00Banzai vs Los Gigoalos0:6 (0:3)Pankrác 1
Jaro 2009Neděle 26.4.2009, 15:00Habet Praha FŇ vs Banzai1:3 (1:2)Junior 2
SH Jaro 2009Čtvrtek 23.4.2009, 20:00Banzai vs Peleho vnuci3:8 (1:5)Strahov, hřiště č. 3
Jaro 2009Neděle 19.4.2009, 17:30Banzai vs Guaraní1:5 (0:3)Hagibor 2
SH Jaro 2009Středa 15.4.2009, 20:00FC DzV vs Banzai7:6 (4:4)Strahov, hřiště č. 3
Jaro 2009Pondělí 13.4.2009, 15:00Cerveza Spořilov FC vs Banzai3:5 (0:3)Pražačka 3
SH Jaro 2009Čtvrtek 9.4.2009, 20:00FC Aqua vs Banzai6:6 (3:3)Strahov, hřiště č. 3
Jaro 2009Neděle 5.4.2009, 13:45Banzai vs Borussia Dortšpunt C5:6 (0:4)Pankrác 2
SH Jaro 2009Středa 1.4.2009, 20:00Gemblers vs Banzai8:4 (4:1)Strahov, hřiště č. 3
SH Jaro 2009Úterý 31.3.2009, 22:00Strojarna B vs Banzai12:1 (6:0)Strahov, hřiště č. 2
Jaro 2009Neděle 29.3.2009, 15:00Banzai vs Vixens15:0 (8:0)Hanspaulka
SH Jaro 2009Čtvrtek 26.3.2009, 20:00Detvan vs Banzai14:4 (6:2)Strahov, hřiště č. 3
SH Jaro 2009Úterý 10.3.2009, 20:00Lisohlávky vs Banzai9:8 (7:2)Strahov, hřiště č. 3
Pohár 2009Sobota 28.2.2009, 11:15Banzai vs Black mamba IBD1:2 (0:1)Pražačka 2
SH Podzim 2008Středa 17.12.2008, 19:00Vyskočina vs Banzai6:3 (2:1)Strahov - hřiště č. 9
SH Podzim 2008Pondělí 15.12.2008, 18:00FC Srostlý pysky vs Banzai2:2 (0:1), 3:4 na penaltyStrahov, hřiště č. 2
Podzim 2008Neděle 14.12.2008, 17:00SK Elet vs Banzai3:2 (0:1)Hrabákova 3
SH Podzim 2008Úterý 9.12.2008, 20:00Banzai vs Peleho vnuci6:2 (5:0)Strahov - hřiště č. 9
SH Podzim 2008Středa 3.12.2008, 20:00THC NP Dynamo Mapník vs Banzai1:5 (1:2)Strahov - hřiště č. 9
SH Podzim 2008Úterý 2.12.2008, 20:00Cubes vs Banzai3:2 (2:0)Strahov - hřiště č. 9
Podzim 2008Neděle 30.11.2008, 17:30Banzai vs Pivojs s.r.o.1.FC2:6 (1:4)Zákostelní
SH Podzim 2008Úterý 25.11.2008, 19:00FC Srostlý pysky vs Banzai4:5 (2:3)Strahov, hřiště č. 2
SH Podzim 2008Pondělí 24.11.2008, 19:00Los Galacticos vs Banzai6:3 (3:2)Strahov, hřiště č. 2
Podzim 2008Čtvrtek 20.11.2008, 19:30OrangeBoom vs Banzai1:7 (0:1)Hanspaulka
SH Podzim 2008Středa 19.11.2008, 19:001. FC Brusiči vs Banzai5:3 (2:1)Strahov, hřiště č. 2
SH Podzim 2008Čtvrtek 13.11.2008, 19:00Banzai vs Vo Tom To Je5:3 (0:2)Strahov, hřiště č. 2
SH Podzim 2008Čtvrtek 6.11.2008, 19:00Banzai vs Redrum7:2 (2:1)Strahov, hřiště č. 2
Podzim 2008Čtvrtek 6.11.2008, 17:00Banzai vs Repeťáci Praha1:0 (1:0)Novoborská
Podzim 2008Čtvrtek 23.10.2008, 17:00pRagga Urquell vs Banzai4:6 (2:2)Běchovice
SH Podzim 2008Pondělí 20.10.2008, 19:00jELITA vs Banzai2:5 (2:0)Strahov, hřiště č. 2
Podzim 2008Neděle 19.10.2008, 16:15Banzai vs Hrnčířský bubáci0:1 (0:0)Zákostelní
SH Podzim 2008Čtvrtek 16.10.2008, 19:00FC PCP vs Banzai3:2 (0:1)Strahov, hřiště č. 2
Podzim 2008Neděle 12.10.2008, 16:15Los Muchachos vs Banzai1:2 (0:0)Junior 2
Podzim 2008Neděle 5.10.2008, 17:30Banzai vs Borussia Dortšpunt B3:3 (2:0)Pražačka 3
Podzim 2008Čtvrtek 25.9.2008, 18:15Banzai vs Výlov 0.FC1:3 (0:0)Tenisový klub Sparta
Podzim 2008Čtvrtek 11.9.2008, 17:005 plus 1 statečných vs Banzai0:5 (0:0)Tenisový klub Sparta
Podzim 2008Čtvrtek 4.9.2008, 17:00Banzai vs Gekad2:0 (2:0)Pankrác 1
Jaro 2008Čtvrtek 26.6.2008, 17:00pRagga Urquell vs Banzai1:2 (1:1)Běchovice
Jaro 2008Čtvrtek 19.6.2008, 18:15Banzai vs Pivnice U Zpěváčků1:4 (0:2)Junior 1
Jaro 2008Čtvrtek 5.6.2008, 19:30Los Muchachos vs Banzai1:3 (1:1)Pankrác 1
Jaro 2008Čtvrtek 29.5.2008, 17:00Banzai vs Kvantanámo3:2 (2:2)Novoborská
Jaro 2008Čtvrtek 22.5.2008, 19:30Vykutálený prasátka vs Banzai2:1 (1:1)Angelovova
Jaro 2008Čtvrtek 15.5.2008, 17:00Banzai vs Dědci4:1 (1:0)Tenisový klub Sparta
Jaro 2008Čtvrtek 1.5.2008, 18:15Banzai vs VŠSK MFF UK C1:1 (1:0)Děkanka
SH Jaro 2008Pondělí 28.4.2008, 18:00Šlejšky z Vejšky vs Banzai6:3 (2:2)Strahov, hřiště č. 2
Jaro 2008Čtvrtek 24.4.2008, 18:15AC/DC FC vs Banzai1:5 (0:3)Tenisový klub Sparta
SH Jaro 2008Středa 23.4.2008, 18:00Zoufalci vs Banzai3:4 (2:2)Strahov, hřiště č. 2
SH Jaro 2008Pondělí 21.4.2008, 22:00Banzai vs Rhythm Boys5:2 (2:2)Strahov, hřiště č. 2
SH Jaro 2008Čtvrtek 17.4.2008, 18:00Tralalalala vs Banzai7:3 (2:2)Strahov, hřiště č. 2
Jaro 2008Čtvrtek 17.4.2008, 17:00Banzai vs Canary FC0:3 (0:1)Tenisový klub Sparta
Jaro 2008Čtvrtek 10.4.2008, 17:00Terasy KFC B vs Banzai5:2 (3:1)Angelovova
SH Jaro 2008Středa 9.4.2008, 22:00Cubes vs Banzai8:6 (3:1)Strahov, hřiště č. 2
Jaro 2008Čtvrtek 3.4.2008, 18:15Banzai vs Repeťáci Praha1:0 (1:0)Junior 1
SH Jaro 2008Úterý 1.4.2008, 18:00Náhodná sešlost vs Banzai7:4 (2:2)Strahov, hřiště č. 2
SH Jaro 2008Středa 12.3.2008, 18:00FNM vs Banzai3:4 (1:2)Strahov, hřiště č. 2
Pohár 2008Neděle 2.3.2008, 12:301.WC Lachtánci vs Banzai9:0 (6:0)Pražačka 2
SH Podzim 2007Čtvrtek 6.12.2007, 18:00Banzai vs Československá Legie1:2 (0:1)Strahov - hřiště č. 3
Podzim 2007Středa 28.11.2007, 19:15Z.O.M.B. vs Banzai1:3 (0:1)Zákostelní
SH Podzim 2007Pondělí 19.11.2007, 20:00Wizard vs Banzai5:7 (2:4)Bubeneč
Podzim 2007Čtvrtek 15.11.2007, 18:15Banzai vs Tazy FPC4:8 (1:3)Tenisový klub Sparta
SH Podzim 2007Úterý 13.11.2007, 20:00Banzai vs FC Litrpůl4:3 (2:1)Bubeneč
Podzim 2007Neděle 11.11.2007, 13:45Tazmánští čertíci vs Banzai1:5 (0:2)Pražačka 1
SH Podzim 2007Úterý 6.11.2007, 20:00Banzai vs FK Pistoni5:2 (2:2)Bubeneč
SH Podzim 2007Úterý 30.10.2007, 20:00Banzai vs Todos Borrachos menos Carlos2:5 (2:1)Bubeneč
Podzim 2007Úterý 30.10.2007, 18:15Banzai vs OrangeBoom10:1 (4:1)Tenisový klub Sparta
SH Podzim 2007Úterý 23.10.2007, 20:00Banzai vs Fc Babylon9:1 (5:1)Bubeneč
Podzim 2007Sobota 20.10.2007, 12:30Ratajski démoni vs Banzai6:kPankrác 1
SH Podzim 2007Úterý 16.10.2007, 20:00Banzai vs Zvířátko8:2 (3:1)Bubeneč
Podzim 2007Neděle 14.10.2007, 15:00Banzai vs Holešovice 1.FC2:3 (1:0)Riegrovy sady (písek)
SH Podzim 2007Úterý 9.10.2007, 20:00Banzai vs FC Saláti6:4 (5:2)Bubeneč
Podzim 2007Středa 3.10.2007, 18:15Banzai vs Exact FC A2:10 (0:5)Hanspaulka
Podzim 2007Středa 26.9.2007, 18:15Czech line vs Banzai2:1 (0:1)Běchovice
Podzim 2007Středa 19.9.2007, 20:30Banzai vs !nBev Tigers1:3 (0:0)Hrabákova 3
Podzim 2007Čtvrtek 13.9.2007, 18:15Yamato Day 02 vs Banzai1:1 (0:0)Tenisový klub Sparta
Podzim 2007Středa 5.9.2007, 17:00Banzai vs Loxia team FC2:2 (2:0)Běchovice
TC 2007Sobota 4.8.2007, 18:00FC Uličníci B vs Banzai1:0 (1:0)Dolní Beřkovice
TC 2007Sobota 4.8.2007, 17:00Imidin Opatov vs Banzai3:1 (2:0)Dolní Beřkovice
TC 2007Sobota 4.8.2007, 15:30Torpéda Beřkovice vs Banzai4:0 (2:0)Dolní Beřkovice
TC 2007Sobota 4.8.2007, 14:30Dreamteam vs Banzai3:0 (3:0)Dolní Beřkovice
Přílepy 2007Sobota 21.7.2007, 16:00Cinda vs Banzai2:1 (2:1)Přílepy
Přílepy 2007Sobota 21.7.2007, 13:45Cinda vs Banzai2:0 (0:0)Přílepy
Přílepy 2007Sobota 21.7.2007, 11:30Přílepy vs Banzai0:3 (0:1)Přílepy
Přílepy 2007Sobota 21.7.2007, 10:30Banzai vs Visitor1:2 (1:0)Přílepy
Jaro 2007Pátek 29.6.2007, 19:00Traktor Praha B vs Banzai0:6 (0:4)Pražačka 3
Jaro 2007Pátek 15.6.2007, 19:30Banzai vs Prosím,nesmějte se3:1 (2:0)Tenisový klub Sparta
Jaro 2007Pátek 8.6.2007, 19:30Prokaryota FZ vs Banzai2:1 (0:1)Junior 2
Jaro 2007Pátek 1.6.2007, 17:00Banzai vs Pod parou1:0 (1:0)Junior 2
Jaro 2007Pátek 25.5.2007, 19:30No madam ! B vs Banzai0:2 (0:1)Hagibor 5
Jaro 2007Pátek 18.5.2007, 19:30Banzai vs Meďák FC2:3 (1:1)Junior 1
Pohár 2007Středa 16.5.2007, 19:30BFK Petrohradská vs Banzai2:0 (1:0)Zárubova
Jaro 2007Pátek 11.5.2007, 17:00Pornolištičky vs Banzai2:4 (1:1)Pankrác 1
Jaro 2007Pátek 27.4.2007, 17:00Banzai vs Klátiči WH4:0 (1:0)Tenisový klub Sparta
Jaro 2007Pátek 20.4.2007, 17:00Čelzí vs Banzai3:5 (2:1)Tenisový klub Sparta
SH Jaro 2007Středa 18.4.2007, 19:00Vyskočina vs Banzai13:5 (6:2)Strahov - hřiště č. 2
Jaro 2007Pátek 13.4.2007, 17:00Banzai vs Caroil4:4 (1:1)Tenisový klub Sparta
SH Jaro 2007Středa 11.4.2007, 19:00Banzai vs Strojarna B1:12 (1:8)Strahov - hřiště č. 2
Jaro 2007Pátek 6.4.2007, 17:00Banzai vs Yakuza2:2 (2:0)Tenisový klub Sparta
SH Jaro 2007Pondělí 2.4.2007, 19:00Zoufalci vs Banzai9:3 (3:2)Strahov - hřiště č. 2
SH Jaro 2007Čtvrtek 29.3.2007, 19:001. FC Brusiči vs Banzai4:5 (2:3)Strahov - hřiště č. 2
Pohár 2007Sobota 24.3.2007, 12:30Vibromax 1985 vs Banzai3:4 (1:2)Zákostelní
SH Jaro 2007Čtvrtek 22.3.2007, 19:00Banzai vs Potvrzené ambice5:7 (2:2)Strahov - hřiště č. 2
SH Jaro 2007Čtvrtek 15.3.2007, 19:00Iveta a její chlapci vs Banzai9:2 (4:1)Strahov - hřiště č. 2
SH Jaro 2007Čtvrtek 8.3.2007, 19:00Banzai vs Dynamo Křivý nohy2:6 (0:3)Strahov - hřiště č. 2
Pohár 2007Sobota 3.3.2007, 15:00Praetorians vs Banzai1:3 (1:1)Děkanka
SH Podzim 2006Čtvrtek 30.11.2006, 19:00FC DzV vs Banzai9:5 (5:1)Strahov - hřiště č. 2
SH Podzim 2006Pondělí 27.11.2006, 20:00Banzai vs Iveta a její chlapci2:1 (0:0)Bubeneč
Podzim 2006Neděle 26.11.2006, 13:45Banzai vs Gangbeng2:4 (2:2)Suchdol 2
SH Podzim 2006Úterý 21.11.2006, 20:00Banzai vs Wizard13:4 (8:2)Bubeneč
SH Podzim 2006Pondělí 13.11.2006, 20:00Banzai vs Geodeti19:4 (8:2)Bubeneč
Podzim 2006Neděle 12.11.2006, 13:45Airconquest F.F.C vs Banzai1:1 (0:0)Suchdol 1
SH Podzim 2006Úterý 7.11.2006, 20:00Inter Bubeneč vs Banzai8:6 (3:2)Bubeneč
Podzim 2006Neděle 5.11.2006, 15:00Banzai vs Traktor Praha B3:1 (1:0)Suchdol 2
SH Podzim 2006Středa 1.11.2006, 20:00Spiči & skreči vs Banzai4:9 (3:3)Bubeneč
Podzim 2006Neděle 29.10.2006, 12:30Tutto bene vs Banzai3:2 (1:0)Suchdol 2
SH Podzim 2006Středa 25.10.2006, 20:00Banzai vs Československá Legie10:4 (4:1)Bubeneč
Podzim 2006Neděle 22.10.2006, 13:45Suchdol sabres B vs Banzai3:1 (1:0)Suchdol 1
SH Podzim 2006Středa 18.10.2006, 20:00FC Saláti vs Banzai6:9 (3:5)Bubeneč
Podzim 2006Neděle 15.10.2006, 15:00Banzai vs Samson Žižkov 1.FC1:7 (0:4)Suchdol 2
Podzim 2006Neděle 8.10.2006, 15:00Rychlí banáni vs Banzai0:5 (0:0)Suchdol 2
Podzim 2006Neděle 1.10.2006, 15:00Banzai vs Ruchadlo6:kSuchdol 1
Podzim 2006Neděle 24.9.2006, 15:00Prokaryota FZ vs Banzai7:1 (2:1)Suchdol 2
Podzim 2006Neděle 17.9.2006, 17:30Banzai vs Poštmistři3:2 (0:2)Suchdol 1
Podzim 2006Neděle 10.9.2006, 15:00Petrovice vs Banzai0:0 (0:0)Suchdol 1
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 16:30Banzai vs Grippen3:1 (1:0)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 16:00Banzai vs Visitor2:2 (1:0)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 15:00Banzai vs Cinda2:3 (1:1)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 14:30Banzai vs Přílepy8:1 (3:0)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 13:30Banzai vs Banzai 14:0 (1:0)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 13:30Banzai vs Banzai A0:4 (0:1)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 12:30Banzai vs Visitor3:1 (0:0)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 12:30Banzai vs Přílepy3:0 (2:0)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 11:30Banzai vs Grippen1:1 (1:1)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 11:00Banzai vs Cinda1:0 (0:0)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 10:30Banzai vs Kolešovice8:2 (4:0)Přílepy
Přílepy 2006Sobota 22.7.2006, 10:00Banzai vs Kolešovice6:0 (2:0)Přílepy
Jaro 2006Pátek 16.6.2006, 17:00Social Members FC vs Banzaik:6Suchdol 1
Jaro 2006Pátek 9.6.2006, 17:00Banzai vs Prosím,nesmějte se3:2 (1:1)Hagibor 1
Jaro 2006Čtvrtek 1.6.2006, 18:15Pivnice U Zpěváčků vs Banzai6:1 (3:0)Karlín K3
Jaro 2006Čtvrtek 25.5.2006, 18:15Banzai vs No madam ! B5:0 (3:0)Hagibor 3
Jaro 2006Pátek 19.5.2006, 20:15Nalejto 1.FC vs Banzai4:1 (2:0)Pražačka 2
Jaro 2006Čtvrtek 11.5.2006, 18:15Banzai vs Meďák FC2:4 (0:2)Angelovova
Jaro 2006Pátek 5.5.2006, 18:15Jemné a Solené 1.FC vs Banzai2:0 (1:0)Suchdol S2
Jaro 2006Čtvrtek 27.4.2006, 18:15Banzai vs Dejvický expres2:4 (0:1)Řeporyje
Jaro 2006Pátek 21.4.2006, 18:15Dejnámbůra FC vs Banzai1:2 (0:1)Karlín K3
SH Jaro 2006Úterý 18.4.2006, 20:00Československá Legie vs Banzai6:7 (2:3)Bubeneč - Dejvice
SH Jaro 2006Úterý 11.4.2006, 20:00Tatra 613 vs Banzai5:7 (3:3)Bubeneč - Dejvice
Jaro 2006Pátek 7.4.2006, 18:15Banzai vs Cerveza 18. FC2:1 (1:1)Hagibor 3
SH Jaro 2006Úterý 4.4.2006, 20:00Banzai vs Hlubo6:kBubeneč - Dejvice
Jaro 2006Pátek 31.3.2006, 18:15Banzai vs U Karla 99 FC6:0 (1:0)Hagibor 1
SH Jaro 2006Úterý 28.3.2006, 20:00Iveta a její chlapci vs Banzai6:2 (1:1)Bubeneč - Dejvice
SH Jaro 2006Středa 22.3.2006, 20:00Bubenečská paralela vs Banzai12:3 (4:1)Bubeneč - Dejvice
SH Jaro 2006Úterý 21.3.2006, 20:00Banzai vs Inter Bubeneč4:6 (2:2)Bubeneč - Dejvice
SH Jaro 2006Úterý 7.3.2006, 20:00Banzai vs AC Milan7:4 (3:2)Bubeneč - Dejvice
Pohár 2006Sobota 25.2.2006, 15:00PES 3 vs Banzai3:3 (1:2), 3:1 na penaltyTempo
Podzim 2005Neděle 4.12.2005, 12:30Tuscarora B vs Banzai1:1 (1:0)Karlín K2
SH Podzim 2005Úterý 29.11.2005, 20:00Banzai vs Bubenečská paralela8:7 (2:3)Bubeneč - Dejvice
SH Podzim 2005Pondělí 28.11.2005, 20:00Banzai vs Československá Legie8:2 (2:2)Bubeneč - Dejvice
Podzim 2005Neděle 20.11.2005, 13:45Tsunami 99 vs Banzai14:2 (5:0)Tempo
SH Podzim 2005Středa 16.11.2005, 19:00Banzai vs AC Milan10:7 (5:3)Bubeneč - Dejvice
Podzim 2005Neděle 13.11.2005, 13:45The Best of England vs Banzai6:kHrdlořezy 2
SH Podzim 2005Čtvrtek 10.11.2005, 20:00Iveta a její chlapci vs Banzai7:6 (4:3)Bubeneč - Dejvice
Podzim 2005Sobota 5.11.2005, 15:00Banzai vs Sudden death2:4 (1:2)Karlín K3
SH Podzim 2005Středa 2.11.2005, 20:00Banzai vs Hlubo8:10 (2:5)Bubeneč - Dejvice
SH Podzim 2005Čtvrtek 27.10.2005, 20:00Tatra 613 vs Banzai6:4 (2:1)Bubeneč - Dejvice
Podzim 2005Neděle 23.10.2005, 15:00Studenti Praha FC vs Banzai15:0 (6:0)Suchdol 2
SH Podzim 2005Pondělí 17.10.2005, 20:00Banzai vs Inter Bubeneč4:5 (1:3)Bubeneč - Dejvice
Podzim 2005Neděle 16.10.2005, 13:45Banzai vs Strahovská 100:3 (0:0)Suchdol 1
Podzim 2005Neděle 9.10.2005, 13:45Puk PFC vs Banzai5:1 (1:1)Suchdol 1
Podzim 2005Neděle 2.10.2005, 16:15Banzai vs Pivní balet1:3 (0:2)Suchdol 2
Podzim 2005Neděle 25.9.2005, 17:30Pivaři vs Banzai1:0 (0:0)Hagibor 2
Podzim 2005Středa 14.9.2005, 18:00Banzai vs Kumpáni1:6 (0:2)Císařská Louka
Podzim 2005Neděle 11.9.2005, 12:30Banzai vs Yamato Day 022:3 (1:0)Hagibor 3
TC 2005Neděle 31.7.2005, 11:00Banzai vs FC Greenshock0:2 (0:1)Dolní Beřkovice
TC 2005Sobota 30.7.2005, 13:30Banzai vs Teplouši0:2 (0:2)Dolní Beřkovice
TC 2005Sobota 30.7.2005, 12:30Banzai vs Šampóni Těšnov2:0 (1:0)Dolní Beřkovice
TC 2005Sobota 30.7.2005, 11:00Banzai vs Mord0:4 (0:2)Dolní Beřkovice
TC 2005Sobota 30.7.2005, 9:30Banzai vs Blaženka Spiders2:1 (1:0)Dolní Beřkovice
Přílepy 2005Neděle 24.7.2005, 17:30Banzai vs Cinda1:3 (0:2)Přílepy
Přílepy 2005Neděle 24.7.2005, 16:00Banzai vs Jelita 12:0 (1:0)Přílepy
Přílepy 2005Neděle 24.7.2005, 14:30Banzai vs Jelita 25:2 (2:0)Přílepy
Přílepy 2005Neděle 24.7.2005, 13:00Banzai vs Sací komando Přílepy3:0 (1:0)Přílepy
Přílepy 2005Neděle 24.7.2005, 11:30Banzai vs 1. FC Visitor0:0 (0:0)Přílepy
Přílepy 2005Neděle 24.7.2005, 10:00Banzai vs Havana4:1 (1:1)Přílepy
Jaro 2005Neděle 19.6.2005, 18:45Beach attack 90210 vs Banzai0:0 (0:0)Karlín K3
Jaro 2005Neděle 5.6.2005, 16:15Banzai vs Basta fidli0:0 (0:0)Suchdol 2
Jaro 2005Neděle 29.5.2005, 17:30Banzai vs TBC Lachtan2:4 (1:1)Suchdol 1
Jaro 2005Neděle 22.5.2005, 18:45Atomovej brouk A vs Banzai3:4 (1:4)Suchdol 1
Jaro 2005Neděle 15.5.2005, 15:00Banzai vs Athletico KMF0:2 (0:0)Suchdol 2
Jaro 2005Neděle 8.5.2005, 13:45Alvarez D.C. vs Banzai1:3 (1:2)Suchdol 1
Jaro 2005Neděle 1.5.2005, 16:15Banzai vs Alkmar1:5 (1:3)Suchdol 1
SH Jaro 2005Středa 27.4.2005, 19:00Banzai vs Sexy bitches7:3 (2:3)Bubeneč - Dejvice
Jaro 2005Neděle 24.4.2005, 15:00Suchdol sabres B vs Banzai2:2 (1:1)Suchdol 1
SH Jaro 2005Středa 20.4.2005, 19:00Banzai vs Iveta a její chlapci7:5 (3:3)Bubeneč - Dejvice
Jaro 2005Neděle 17.4.2005, 13:45Banzai vs Lynx1:1 (0:1)Suchdol 1
SH Jaro 2005Úterý 12.4.2005, 19:00Banzai vs SK Tatran Řezníci7:3 (2:2)Bubeneč - Dejvice
Jaro 2005Neděle 10.4.2005, 17:30Ještěrka vs Banzai2:0 (1:0)Suchdol 1
SH Jaro 2005Středa 6.4.2005, 19:00Vobě stejný vs Banzai7:3 (3:2)Bubeneč - Dejvice
Jaro 2005Neděle 3.4.2005, 17:30Banzai vs Samson Žižkov 1.FC3:3 (1:1)Riegrovy sady (písek)
SH Jaro 2005Čtvrtek 31.3.2005, 19:00FK Kamšots vs Banzai3:3 (0:2)Bubeneč - Dejvice
SH Jaro 2005Středa 23.3.2005, 19:00Banzai vs Vychcaný žaludy3:5 (1:2)Bubeneč - Dejvice
SH Jaro 2005Středa 16.3.2005, 19:00FC Vořežpruti vs Banzai13:4 (4:2)Bubeneč - Dejvice
Pohár 2005Neděle 27.2.2005, 11:15Maverick vs Banzai3:3 (2:0), 3:2 na penaltyPražačka 1
Podzim 2004Neděle 5.12.2004, 11:15Studenti Praha FC vs Banzai9:1 (7:1)Hagibor 2
SH Podzim 2004Středa 1.12.2004, 22:00Balkan Boys vs Banzai3:1 (2:0)Strahov - hř. za bl. 6
SH Podzim 2004Pondělí 29.11.2004, 19:00Banzai vs Vobě stejný4:10 (2:3)Bubeneč - Dejvice
Podzim 2004Neděle 21.11.2004, 15:00Banzai vs Strahovská 103:5 (2:1)Suchdol S1
SH Podzim 2004Čtvrtek 18.11.2004, 19:00Banzai vs FK Pistoni4:2 (2:1)Bubeneč - Dejvice
SH Podzim 2004Pondělí 15.11.2004, 19:00FC Iurix vs Banzai5:11 (1:5)Bubeneč - Dejvice
Podzim 2004Neděle 14.11.2004, 10:00South Stars B vs Banzai2:5 (1:2)Karlín K6
Podzim 2004Neděle 7.11.2004, 8:45Banzai vs Metrostav D-60:1 (0:1)Suchdol S2
SH Podzim 2004Čtvrtek 4.11.2004, 19:00Banzai vs Sergi4:8 (2:3)Bubeneč - Dejvice
SH Podzim 2004Pondělí 1.11.2004, 19:00Rychlá smrt vs Banzai3:4 (0:3)Bubeneč - Dejvice
Podzim 2004Neděle 24.10.2004, 15:00Eclipse vs Banzai3:1 (2:0)Suchdol S2
SH Podzim 2004Pondělí 18.10.2004, 19:00Banzai vs Vychcaný žaludy6:6 (2:3)Bubeneč - Dejvice
Podzim 2004Neděle 17.10.2004, 15:00Banzai vs Dehet 1.FC6:kSuchdol S1
SH Podzim 2004Úterý 12.10.2004, 19:00FC Aqua vs Banzai4:7 (2:3)Bubeneč - Dejvice
Podzim 2004Neděle 10.10.2004, 16:15Banzai vs Zipova parta6:5 (2:1)Suchdol S2
Podzim 2004Pondělí 20.9.2004, 17:45Arctica Islandica vs Banzai4:1 (1:0)Suchdol S1
Podzim 2004Pondělí 13.9.2004, 17:45Banzai vs Ansámbl2:4 (1:2)Suchdol S2
Podzim 2004Pondělí 6.9.2004, 16:45VŠSK MFF UK D vs Banzai3:2 (2:1)Karlín K3
Podzim 2004Středa 1.9.2004, 17:00Banzai vs Suchdol Stars RSC A2:1 (1:1)Suchdol S1
TC 2004Sobota 24.7.2004, 17:15Banzai vs Dřeváci0:7 (0:3)Dolní Beřkovice
TC 2004Sobota 24.7.2004, 16:45Banzai vs Torpéda Beřkovice0:4 (0:2)Dolní Beřkovice
TC 2004Sobota 24.7.2004, 15:45Banzai vs Dreamteam0:2 (0:1)Dolní Beřkovice
TC 2004Sobota 24.7.2004, 15:15Banzai vs Kapr Tým0:0 (0:0)Dolní Beřkovice
Jaro 2004Čtvrtek 24.6.2004, 17:00Tuscarora B vs Banzai0:1 (0:0)Nové Kbely
Jaro 2004Středa 9.6.2004, 18:15Banzai vs Traktor humus B3:3 (1:0)Suchdol S2
Jaro 2004Středa 2.6.2004, 18:15Talent Praha FC vs Banzai2:8 (2:6)Karlín K5 (rybník)
Jaro 2004Středa 19.5.2004, 18:15Banzai vs Sudden death1:5 (0:4)Karlín K7 (tráva)
Jaro 2004Středa 12.5.2004, 17:00South Stars B vs Banzai1:4 (0:1)Karlín K1
Jaro 2004Středa 5.5.2004, 17:00Banzai vs Prázdnej balón 1.FC4:0 (1:0)Karlín K2
Jaro 2004Středa 28.4.2004, 18:15Potíže vs Banzai1:2 (0:2)Císařská louka 1
Jaro 2004Středa 21.4.2004, 17:00Banzai vs Pivní balet4:0 (3:0)Fingerova
Jaro 2004Středa 14.4.2004, 17:00Perpetis vs Banzai3:2 (1:1)Karlín K4
Jaro 2004Středa 7.4.2004, 17:00Banzai vs Die Hard Vendetta 1.FC8:0 (1:0)Karlín K4
Jaro 2004Středa 31.3.2004, 18:15Banzai vs Yamato Day 024:1 (2:0)Císařská louka 1
Podzim 2003Neděle 7.12.2003, 11:15Trilog FC T.J.T.N. vs Banzai4:1 (0:1)Stodůlky
Podzim 2003Neděle 30.11.2003, 13:45Banzai vs Stříbrný hroch A2:1 (2:0)Pertoldova (Modřany)
Podzim 2003Sobota 15.11.2003, 15:00SK Elet vs Banzai2:0 (1:0)Karlín K1
Podzim 2003Neděle 2.11.2003, 12:30Banzai vs Pivaři0:1 (0:1)Suchdol S1
Podzim 2003Neděle 19.10.2003, 18:45Rokoko - Travel HCZ vs Banzai1:5 (1:2)Zákostelní (Vysočany)
Podzim 2003Neděle 12.10.2003, 8:45Banzai vs Ratajski démoni4:0 (2:0)Suchdol S1
Podzim 2003Neděle 5.10.2003, 15:00Info FC vs Banzaik:6Suchdol S2
Podzim 2003Úterý 23.9.2003, 16:30Banzai vs Ya Basta!6:0 (2:0)Suchdol S1
Podzim 2003Čtvrtek 18.9.2003, 16:30Bohdalec PC vs Banzai0:1 (0:1)Aritma
Podzim 2003Úterý 9.9.2003, 18:00Banzai vs Eclipse3:2 (1:1)Karlín K2
Podzim 2003Pátek 5.9.2003, 17:00Banzai vs Válcovna plechu1:3 (0:0)Suchdol S1
TC 2003Sobota 26.7.2003, 19:001.FC Pólo vs Banzai1:0 (0:0)Bříza
TC 2003Sobota 26.7.2003, 18:00Protector 1320 vs Banzai2:0 (1:0)Bříza
TC 2003Sobota 26.7.2003, 16:30Úterní Hosté vs Banzai1:0 (1:0)Bříza
TC 2003Sobota 26.7.2003, 15:00Břízský sací komando vs Banzai0:0 (0:0)Bříza
Jaro 2003Pátek 27.6.2003, 18:15Six devils vs Banzai3:1 (2:0)Karlín K3
Jaro 2003Pátek 20.6.2003, 19:30Banzai vs Sever 1.FC1:2 (0:0)Podvinný mlýn
Jaro 2003Pátek 6.6.2003, 19:30Rokko Truhlářská vs Banzaik:6Suchdol S2
Jaro 2003Pátek 30.5.2003, 17:00Banzai vs Paraguay1:8 (0:3)Suchdol S1
Jaro 2003Pátek 23.5.2003, 17:00Torpédo Hulín FC vs Banzai5:0 (2:0)Suchdol S1
Pohár 2003Čtvrtek 22.5.2003, 19:30Palestra vs Banzai6:3 (1:0)Karlín K2
Jaro 2003Pátek 16.5.2003, 18:15Banzai vs Czech line2:3 (0:3)Uhelné Sklady
Jaro 2003Pátek 2.5.2003, 18:15Bublifuck A vs Banzai3:0 (2:0)Hagibor 3
Jaro 2003Pátek 25.4.2003, 18:15Banzai vs Beach attack 902101:3 (1:1)STOD
Jaro 2003Pátek 18.4.2003, 18:15Banzai vs Žlutá křídla1:5 (1:1)Karlín 2
Jaro 2003Pondělí 7.4.2003, 18:15Arctica Islandica vs Banzai2:1 (1:0)Suchdol S2
Jaro 2003Pondělí 31.3.2003, 17:00Banzai vs Drsný Šrouby4:5 (2:3)Suchdol S2
Podzim 2002Neděle 15.12.2002, 12:30JUDr. Brouk Pytlík B vs Banzai1:6 (0:3)Pankrác 1
Podzim 2002Neděle 8.12.2002, 13:45Banzai vs Inter Lotyšák C2:2 (1:1)Pražačka 3
Podzim 2002Neděle 10.11.2002, 13:45Kvasnicové hlavy B vs Banzai1:3 (0:3)Pankrác 1
Podzim 2002Úterý 22.10.2002, 16:30Banzai vs Killtec2:1 (1:0)Pražačka 2
Podzim 2002Pondělí 14.10.2002, 16:45Juventus Pivus vs Banzai1:3 (0:1)Hrdlořezy
Podzim 2002Úterý 8.10.2002, 17:00Banzai vs TBC Lachtan5:0 (0:0)Pražačka3
Podzim 2002Středa 2.10.2002, 17:15Dorota Máchalová vs Banzai1:4 (1:1)Podvinný mlýn 2
Podzim 2002Středa 25.9.2002, 17:45Banzai vs Nematurujem FC4:1 (3:1)Pankrác 1
Podzim 2002Čtvrtek 19.9.2002, 17:45Banzai vs South stars B2:1 (1:1)Viktoria 8 -Ládví
Podzim 2002Pátek 13.9.2002, 18:00Alligators vs Banzai1:6 (1:3)TJ Zelená Liška
Podzim 2002Čtvrtek 5.9.2002, 18:15Banzai vs Piranha Záběhlice FC11:2 (5:1)Spartak Kbely
TC 2002Sobota 27.7.2002, 13:30Kaprtým vs Banzai1:0 (1:0)Dolní Beřkovice, hřiště č. 3
TC 2002Sobota 27.7.2002, 12:30Banzai vs FC Greenshock2:1 (2:0)Dolní Beřkovice, hřiště č. 3
TC 2002Sobota 27.7.2002, 11:00Tsunami 99 vs Banzai2:0 (2:0)Dolní Beřkovice, hřiště č. 3
TC 2002Sobota 27.7.2002, 9:30Penélope Cruz vs Banzai0:0 (0:0)Dolní Beřkovice, hřiště č. 3
Jaro 2002Neděle 16.6.2002, 10:00River Lejt vs Banzai1:1 (1:0)Suchdol S2
Jaro 2002Neděle 9.6.2002, 11:15Banzai vs Olič SK8:3 (6:1)Karlín K4
Jaro 2002Neděle 2.6.2002, 12:30Křemencárna 1.FC vs Banzai1:2 (1:2)Karlín K4
Jaro 2002Neděle 26.5.2002, 11:15Banzai vs Kliďas FC6:k [0:3 (0:1)]Suchdol S2
Jaro 2002Neděle 19.5.2002, 11:15K.K.K. B vs Banzai2:1 (2:0)Suchdol S1
Jaro 2002Neděle 12.5.2002, 10:00Banzai vs Kanonýři11:1 (7:0)Suchdol S1
Jaro 2002Neděle 5.5.2002, 10:00Ještěrka vs Banzai5:2 (2:0)Suchdol S1
Jaro 2002Neděle 28.4.2002, 11:15Banzai vs Interprag1:4 (1:3)Suchdol S2
Jaro 2002Neděle 21.4.2002, 8:45Banzai vs Štola 1.FC8:2 (4:0)Suchdol S1
Jaro 2002Neděle 14.4.2002, 12:30Arsenal Letňany vs Banzai2:1 (2:0)Karlin K4
Jaro 2002Neděle 7.4.2002, 8:45Banzai vs Suchdol Stars RSC B5:3 (2:2)Suchdol S1

Střelci a brankáři

Střelci - počet gólů (průměr za zápas)
1.Peetr289 (0.8118)
2.Pepa279 (0.8746)
3.Emka252 (0.7412)
4.Honza140 (0.7527)
5.Hlavoun114 (0.3931)
6.Carlos96 (0.2051)
7.Jiřík [Š]79 (0.7524)
8.Liwoj72 (0.6429)
9.Jim54 (0.2621)
10. - 11.Jakub38 (1.3103)
Honza od Majkla38 (0.7451)
12.Jiří32 (0.2119)
13.John19 (0.1827)
14.Tonda16 (0.2712)
15.HH14 (0.0614)
16.Ruda11 (0.4783)
17.Standa10 (0.6250)
18. - 19.Dač8 (0.2500)
Pepa Dos.8 (0.1778)
20.Zolda7 (0.1273)
Brankáři - průměr obdržených gólů za 60 minut
1. - 2.Tomáš M.0.0015 minut (0 gólů)
Honza od Majkla0.0010 minut (0 gólů)
3.Dexter1.6075 minut (2 góly)
4.Liwoj2.1285 minut (3 góly)
5.Peetr2.35459 minut (18 gólů)
6.Emka2.541674 minut (71 gólů)
7.Denim [Blaženka]2.6790 minut (4 góly)
8.Pepa2.874576 minut (219 gólů)
9.Zolda2.97525 minut (26 gólů)
10.Moravius3.014617 minut (232 gólů)
11.Carlos3.663250 minut (198 gólů)
12.HH3.85265 minut (17 gólů)
13.Jim3.96409 minut (27 gólů)
14.Luďa4.092349 minut (160 gólů)
15.Aleš4.176432 minut (447 gólů)
16.Dač4.23355 minut (25 gólů)
17.Jiří4.49227 minut (17 gólů)
18.John4.58144 minut (11 gólů)
19.Hlavoun4.69550 minut (43 gólů)
20.Honza5.32124 minut (11 gólů)
 CelkemPrůměr na zápas 1. půle2. půle
Vstřelené góly 16573.21698 / 1.35959 / 1.86
Inkasované góly 17123.32774 / 1.5938 / 1.82

Další vybraní soupeři

Kalendář

<< Dub / Kvě 2020 >>
PoÚtStřČtSoNe
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
iCal: vše/Hanspaulka

Jaro 2018

1.Lucián FC B1154:2520
2.GK Ohradní1150:2118
3.Weekend Warriors FC1153:3113
4.Dynamo R.U.M. A1149:3013
5.Torpédo Hulín FC1126:2613
6.Alkohol Vršovice FC1138:3111
7.Continental FC1123:3411
8.Prague St. Gentlemen1136:3010
9.Farkáň 92 1.FC1137:3210
10.Tajfun AC1121:337
11.Bratři v triku1120:486
12.Banzai110:660

Odkazy