Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5  6  7   8   9   10   11 Podzim 2015 - 7.G Hanspaulská liga

23:14
do kopaček obutý Bosák opět píše: ....na úvod bych rád pozdravil Tři Sestry a zejména jejich song...hula-hula....nám pořád zní v hlavách náš nový remo-song...Banzai: " v předu pět a vzadu nula, zdravíme soupeře hulla hulla"..."v předu nám to střílí-žádná nuda, v defenzivě osobní hra a golman píše-volá nula-nula.atd. K Mači: Ideální čas, ideální hřiště, "ideální" sestava (chyběl Emka a H od M. škoda?!)...jen škoda, že na nás z tribun Ell Presidente nevolá-hula-hula. No a jak na tom byla samotná hra. Asi z naší strany zápas kola-resp. zatím dle mého nejlepší výkon s minimem chyb, kvalitní-zodpovědnou obranou, dobrou ofensivní hrou, okořeněnou slušnou dávkou krásných gólů. Podrobněji: V úvodu zápasu se do nás-do hry zakousl více než my soupeř a právě on byl v úvodní desetiminutovce o něco lepší. Vytvořil si dvě-tři brankové šance, avšak žádná pro nás na štěstí neskončila v Moráviusovém zařízení. Právě on od počátku (hlavně řevem) se Zoldym a Pepou (oba zejména skvělou hrou) úspěšně dirigovali naši obranu. A jak to bývá uhodilo na druhé straně. Nejprve jsme však nevyužili své šance: první: po skvělém průniku středem hřiště přes tři hřáce hledal- v pádu hledal přihrávkou pod padajícím hostujícím golmanem Pepa-Pepu-těsně mimo, 2, po další krásné přihrávce se do zakončení dostal Hannes a trefil poprvé a naštěstí naposled Háčko. třetí šance-po rohu z rohu skóruje (dva metry z poza brankoviště) krasnou-tzv.suchou-přízemní střelou k tyči od tyče skvěle hrající Krakovský navrátilec:) Peetr- 1:0! Slušná rána-gratulace. Co nám nešlo téměř celý poločas-byly centy-nákopy-auty vzduchem, kde kraloval hostující stoper, se nakonec podařilo prolomit těsně před půli po akci K na K (PEETR na PEPU) po dlouhém a hlavně prudkém autu se na zadní tyči nekompromisně a s velkým přehledem trefuje Pepa - 2:0!!!. Opět pěkňunká branka. I přes pár dalších slibných akcí na obou stranách půle končí 2:0 v náš prospěch. Nutno dodat, že po zásluze. Musím ještě podotknout, že cca od 15 minuty jsme hráli díky příchozímu HH v sedmi lidech zatím co soupeř dohrával celý zápas v šesti. To se úkazalo během zápasu jako klíčový a možná rozhodující fakt. V druhé půli se hrálo více méně na jednu branku a to branku týmu Hula-hula FC. Rozhodující moment přišel zhruba po deseti-patnácti minutách, kdy nejprve Morávius zlikvidoval včasným vyběhnutým dvě gÓlovky soupeře. Nutno dodat, že jednu si zavinil sám nepříliš kvalitní rozehrávkou, ale štěstíčko je někdy potřeba. A to jsme měli my, když po hvizdu na vedlejším hřišti, přestal soupeř hrát a dvojice Pepa-Hanes poslala míč do poodkryté branky. 3:0. Branka střílí po nezištné Pepově přihrávce Hanes. Gratulace. Po zápase se kluci přiznali, že jim to bylo blbé a míč chtěli zakopnout. Nakonec se rozhodli akci dotáhnout do konce a nechat to na rozhodčím. Což byla asi správná, byť možná lehce "nesportovní volba". Ale jak se říká, štěstí přeje připraveným. Čtvrtou branku přidal znovu nalezený střelec Hanes, kdy při napadání soupeře se mu míč odrazil od nohy přímo do sítě- 4:0!!. Nesmím zapomenout, že na řadě akcí měl lví podíl skvěle a hlavně nebojácně a s hlavou nahoře hrající-myslící Pepa Dos. Bohužel mu chybělo k jeho perfektnímu výkonu dát branku (šance měl), snad jindy. Pátá branka-patří do vlastní kategorie branka 7. G ligy-minimálně kola. Po skvostně zahraném rohu (rozehrával HH) se na zadní tyči trefuje z halfvole Peetr a sít se trhá a my se radujeme z krásného gól 5:0!!!. mohli jsem přidat i další branky. Peetr měl po dalším supr rozehraném rohu od HH na hlavě šestou branku, stejně tak ze křídla pronikající Pepa a samotném závěru šel doslova sám na golmana Hanes, byl však vychytán a tak zápas končí 5:0 Hula-hula. Hřáč utkání (dáme si pro změnu fotbalové známkování)ps: je to min. o jeden stupeň nadnesené:hráč 1. tým Banzai známka 9,5. hráč 2. Peetr 9 (dvě branky,asistence) hráč. 3. Pepa 8,5 (branka a dvě asistence, navíc půjčení dres Moráviusovi, který vychytal právě díky němu nulu) hráč 4. Haness 8 (dvě branky,háčko,) Morávius 8 (nula,slušné řvaní, dvě-tři zlikvidované gólovky, ale také několik špatných rozehrávek) Pepa dos. 8. (presing, zápal pro hru, ale chyběl gol) Zoldy 7,5. (perfektní čtení hry, silný na míči v závěru chyběl trochu kyslík:))) HH 7,5 (přišel, pomohl, přihrávka na gol, perfektní rozehrávky autů a rohů) Hodnocení berte z nadhledem, já to vyděl-pardon viděl z branky přes tlusté sklo deseti hráčů v poly teda poli. Byl to pěkný zápas, kdy skorovalo pouze rodinné trio švagr-švagr-švagr :-) Dalo se na to koukat, Banzai!! Děkuje všem Mor