Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5  6  7   8   9   10   11 Podzim 2012 - 8.F Hanspaulská liga

14:46
Pěknej zápas s rozumným a slušným soupeřem, kterému jsme toho mnoho nepovolili. Kdybychom víc proměňovali šance (sypu si popel na hlavu), tak to bylo po půli jasný. Nutno vypíchnout důležitý a bravurní zákrok Moraviuse, který zřejmě zachránil výhru a výborný výkon Honzy od Majkla.
Moravius
23.10.2012
22:45
Bosákův report: byla středa-podvečer,oblíbené malé, postupové hřiště na Aritmě, téměř plná sestava...přesto všechno přece jen lehká předzápasová obava, jak ten zápas jenom dopadne?. Narazili jsme na nenejprostupnější obranu a rovnocenného soupeře, který stejně jako my doposud neprohrál. Nakonec uspěl náš útok, který býť je v soutěži sice staitsticky nejproduktivnější, ale v tomto zápase tomu tak docela pravdou nebylo. Co se stalo s našim 12cti kouskovým kanonýrem Emkou?:) a dalšími šutéry jako je, Pepa, Peetr a další. Nakonec všechno dopadlo dobře, ale jak již bylo Jimem poznamenáno, stalo se tak zejména díky dvěma brankám našich asi v tomhle zápase nejlepších hráčům - Hannese a Honzy od Majkla, nepochybně s velkým přišpěním kvalitně hrajícího,bránící a útok doplňujiíciho- Pepy. Zápasový sled důležitých událostí. Zhruba v prvních 10ti minutách jsem měli mírnou převahu my (pozn.red.soupeřova obrana, která doposud inkasovala v pěti utkáních pouze 4 branky nebyla ještě dostatecně zkonsolidována), která byla završean trojící velmi slibných šancí-resp.brankových příležitostí. Nejprve se hned dvakrát neproisadil zcela volný Jim, kterému v obou případech střelecky selhala jeho slabší - levá noha-škoda. V další slibné příležitosti se ocitl zcela osamocné, ale možná až příliš v koncovce přemýšlející Dexter, jehož slabá rána skončila těsně nad. Soupeř prakticky během celé první půle neměl vážnejší šance, většina jeho střel měla sice patřičnou razanci, ale ptakticky žádná z nich neměla žádný golový parametr (pozn.snad výjma jedné, kteríé skončila těsně vedele pravé tyče) a letalo zhruba metr a více od našich tyči, které po delší odmlce hájil opočaný a uzdravený M. Půle tedy skončila našim jednogolovým vítězstvím, byť se soupeř zhruba od 15cté minuty fotbalově osmělil a vylezl-vyrazil ze své "obrané uility" do několika nebezpečných breaků. V druhé půli se nám dlouho nedařilo navýšit score. opět jsem předvedli Bazaiovské mrhání golovými příležitostmi, až se nám to mohlo stát v závěru osudným.Ale předbýhám. Nejprve zhruba v 45-50minutě zvýšil pohotový Hannes na 2:0! a zdálo se, že nám za celkovým vítězstvým v zápase nestoijí nic v cestě. Uklidnění na našich kopačkách však nevydrželo příliš dlouze. Soupeři se totiž prakticky během pár minut podařilo výsledek zdramaitzovat, kdy po chybě a propednutí v té chvíli našich dvou bránících hráčů (krutá pozn.redaktora Emky a Pepy:)) se dral do zakončení jediný útočních, které včasným vyběhnutím sice vyhnal M. ze slibné střelecké pozice, ale z druhé vlny mu seběhl zcela neatakován spoluhráč,který bezpečně uklidil míč do sítě a drama bylo na cestě! Vítězství se nám podařilo udržet i díky M. Defoeově golmanské vložce, kdy se podařilo M. téměř doslovně citovat středoškolskou povinnou liraturu a svou pohotovou "Robinzonádou" vytěsnil kroutící se míč, který by patrně zaplul do sítě(pozn. Jim), ať už rovnou nebo s pomocí tyče. To je n akonec jedno , každopadně se jednalo o důležitý zápasový moment, kdy nás po delší odmlce konečně navrátivší golman podržel a ukázal, že své řemeslo ještě nezapomněl. Ubránili jsme a zaslouženě vyhráli 2:1! důležité body jsou doma! Banzaii! ps:vše bylo patřičně pivem zalito v nedaleké fotbalové hospůdce! zdraví a burcuje M.