Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5  6  7   8   9   10 SH Jaro 2012 - VII. A Strahovská liga

13:30
Bosák opět na scéně!:Po delším čase se oběvil v naší kisně nejstarší študent v evropě-morávius a bylo to hned znát! Během zápasu musel čelit celkem 8 střelám, hned sedm jich šlo mezi tyči, do 45minut. soupeř vystřelil 5krát a byly to tři goly a dvě tyče, ale pak se M rozchytal a zneškodnil dvě "jedovaté" střely v sámém závěru a udržel tak devitibrankový rozestup! Je vidět, že je to golman "pár exelán"!:) No, méně početnějšího soupěře, který hrál celý zápas v pěti, jsme drželi od první minuty do poslední před "zamčeného" vlastní brankou, ale v první půle se nevyvíjela podle našich představ. I díky řadě našich nevyužitých (zahozených) šancí soupeř držel dvákrát během zápasu pro něj velmi příznívý (nadějný) výsledek 1:1 a 2:2. Tento stav utnul až v průběhu druhé půle na kole přijetivší agilní střelec Jakub a konečně začali padat branky po našich rychlých, pěkných, kombinačních akcích. Fotbalově velmi utěšenou střelou se presentoval Honza, kdy po střele z ostrého úhlu doslova vymetl pavučinu aj s pavůčkama ze soupeřovy branky. Kvalitní hrou se presentovali vlastně všichni až na toho M v kisně ten se mohl houpat celý zápas v síti, i přesto byl třikrát pokořen.Tady by to chtělo zlepšit! Za připomenutí stojí, že Karlos (El presidente) hrál i přes nepříjemně zranění palce své střelecké nohy. Výborný výkon předvedl vzadu, neúnavný dříč David (nej hráč zápasu!). Střelecky to tam padalo zejména dvěma čtyřbrankovým šutérům-Hanes-Kuba, ale oba střelci mohli každý dát minimálně půl tucet branek. Kvalitní poziční hrou (výběrem místa) se presentoval Hlavoun a zakončil předem nacvičený signál při našem rohu tzv. "do prázdné"! Peetr byl opět všude, jen golů mohl nasázet mnohem víc (jistě si je za svou hru zasloužil), prozatím 100vka vstřelených golů z jeho kopaček ve Strahovské lize nepadla, ale v přístím zápase jistě padne! Co více říct na tucet branek?! slušný zápas, ikdyž soupeř nám to dost usnadnil díky všem za hru! na řízkoch zdar! Banzai!! zdraví M