Banzai - football team official website

Kolo - 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 Podzim 2016 - 6.A Hanspaulská liga

22:01
..s vodou v koleni a s pívem v ruce, ideální čas začat psát fotbalové (z mače) resoluce: Tak skončilo to dělbou bodů 2:2! takže plictička, remízka, smírnička, schoda, atd., prostě bod! který byl nakonec z objektivního hlediska "asi" nakonec spravedlivý, i když šancí jsme měli asi víc, ale na to se (jak víme) nehraje. Ostatně jsme měli o dva hráče do pole víc. Po desetimesíční pauze dorazil konečně !vyplňovač prostoru mezi tyčemi" Mor. Zatím, co se sotva stihl rozkoukal, tak už zase marodí (chybí-resp.chybět min. 3 neděle bude) , jeho stejně stará dcerka už naplno chodí. No, hřiště sice krásný, umělka kvalitní, ale brankoviště malý (resp.žádný) -navíc v prdeli, ale počasí "ideální" :), druhá půle celá v dešti, možná bylo lepší rovnou dostat místo míčem pěstí. Úvod zápasu "jako obvykle" v naší pozvolně zesilující režii, možná až kupodivu, protože soupeř disponoval kvalitním souborem úšáků z klobouků. líhně krajských, divizních ba dokonce třeitligových harcovníků. (čerpáno z povídaček hráčů po zápase v kabinách) První gol přišel po několika našich promarněných šancí, nevzešel ze žádné kombinace, ale z Pepovy pumelenice, vyslané rovnou z voleje (jak jinak než neomylnou levačkou) zhruba ze 7 metrů k tyči-nechytatelná podívaná 1:0! fotbalová paráda. Krátce na to, vypíchl opět náš nejagilnější hráč míč poslednímu hráči soupeře, s přehledem (hlavou nahoře) obešel hostujícího golmana kličkou na (zadní) pravou tyč, křižná z úhlu, pravou - gol. 2:0! Supr úvod. mohli jsme přidat i další branky, na Zoldyho krátce zývala poloodkrytá, ale ve sprintu přes celé hřiště netrefil ideálně. Hanes a Ruda zaváhali také, ale udeřilo na druhé straně, kdy se k odraženému míči dostal soupeř a kombinací na dvě přihrávky nedali našemu golmanovy žádnou šanci 2:1! Nutno podotknout, že náš gol a kypr:), i když slušně chytal, tak celý zápas slabě vyrážel míče do bezpečí a to nemluvě o rozehrávkách nohou dřevěnou. Se závěrem první půle byl soupeř lepší a na míči kvalitnější (vyspělejší,šikovnější) nebo jak chcete, ale fotbalově uměli. V první půli se kromě faulu (v tahu z levého křídla-sám na kisnu) na Pepu Dos. po kterém měla následovat žlutice (faul bez karty!) nic zajímavého, kromě začínajícího hustějšího deště nestalo. Jen šancí jsme měli víc než dost. Soupeř sotva tři a hned trestal. Druhá půle byla naprosto vyrovnaná s tím, že míč drželi víc hosté a my jsme breakovali, bohužel bezvýsledně. Za to soupeř se po několika slibných šancí, kdy dvě skončili na včas vyběhnuvšímu M. (při jednom povolilo ono levé koleno)-dochytáno, ale na pi.., a jedné na tyči, tak se ještě jedna vešla bohužel pro nás z vnitřní strany mezi naše tyče-škoda! 2:2! No, v závěru se na obou stranách zbytečně ostřilo, měla tam přijít od rozhodčího k vykázání po hráčích na obou stranách a padnout jedna červená po faulu na Pepu, kdy se ocitl po vyhraném souboji, v tváři v tvář golmanovi nedobrovolně na zemi. rozhodčí to měl těžké, snažil se pískat citlivě a tak nechával často a správně výhodu, která se občas změní v nevýhodu.Jen se nesmí bát občas zahrát pro uklidněnou horkých hlav mariáš -má na to právo! díky všem s pozdravem M. nej hráč asi bez debat Pepa.(bez slovního projevu:)) a za mě klasicky Zoldy jinak všichni hráli přinejmenším super! díky za rukavice, chytali (lepili) možná až moc dobře:) vymlouvat se asi nemá cenu!