Banzai - football team official website

Kolo -  1  2  3   4   5   6   7   8   9   10   11 Podzim 2016 - 6.A Hanspaulská liga

Banzai vs Blaženka Spiders
3:3 (1:2)
2. kolo, 12.9.2016, 19:15 - Zákostelní
Góly:
Brankáři:
Pepa (1. půle, 2 g), Zolda (2. půle, 1 g)
Pepa
14.9.2016
15:43
Ještě než to shrne Pan Moravius, tak první fík sem měl chytit a poslednímu sem měl zabránit...sorry sem p**a.
Moravius
15.9.2016
0:48
....nejprve doplním Tvoji hádanku na dvě, jsi p..a (Pepa!!!)-to už víme, jinak jsem chtěl napsat, že fotbal stál za.....a zrovna nezvedal diváky ze sedaček, teda pokud se nešli zrovna vyčurat nebo pro pivo. Jak říkám ("o něco") chabější výkon než v prvním kole-rozehrávali jsme se poněkud déle, jinak "Banzai klasika"!, druhá půle výrazně lepší (přesněji úvodních 20. minut, závěr resp.závěrečných 5-10 min. patřil hostům) , tisíc tutovek a výsledek jsme viděli sami. No, ale je to pořád bod-bodujeme a jedem dál!! pár nic neříkající (nepřesných) statistik (až na scóre!) výsledek 3:3 branky: Emka (23.min) Hanes-spíše vlastní branka po chybě golmana (40. min.) Pepa K. (43. min.) střely na branku (cca) 21:11 střely mimo (cca) 12:8 vyložené-brankové příležitosti (cca) 12:6 nastřelené brankové konstrukce 3:0 fauly 5:8 rohy nesčítáno ofsajdy nehraje se:) žluté karty 0:0 červené karty 0:0 rozhodčí 4 procentní resp. 96procentní vedoucí-trenér-simulant mužstva Mor. zápas minutu po minutě bez stopek (cca čas) 0:00 písk! hraje sa k....! 3.min. Pepa bravurně likviduje střelu soupeře do středu branky 8.min. Tyč hostující branky po jemně "tečující" hlavičče, vyznamenal se pohotovostí HH. 12.min. Ema míjí hlavou odkrytou branku po "bochánkovém centru" z levé strany. 13.min. 0:1! po střele-pumelenici z pravé strany do víka. 20. min. Pepa po zákroku poprvé na výletu z branky, v souboji o míč právě s našim golmanem - Pepou si poranil soupeř kotník a ze zápasu bohužel odstoupil. přejeme brzké a zdárné uzdravení. 22. min.Ruda se opřel z poza brankoviště silou do míče (i po lehké teči brán.soupeře)zazvonilo břevno! 22-23.min. 1:1 ! Hanes pálí z levé strany a přesně nachází (na zadní tyči) přesně patu našeho pohotového a zároveň i efektního střelce - Emky! Bravo. Krásný fotbalový um-moment. 26. min. Z poza brankoviště vysílá HH sice možná pomalou, ale za to nepříjemnou skákavou střelu, která končí po velmi nejistém zákroku hostujícího golmana cca 10-20 cm mimo. 30. resp. běžící 32.min. (nastavení za zranění hostujícího hráče) 1:2! po sólo akci soupeře, který ani nemusel na středu hřiště příliš kličkovat, dvakrát naznačil ramenem-tělem a v tváři v tvař propálil vyběhnuvšího Pepo přesnou přízemní střelou na první. písk. konec 1. půle! poločas 1:2 ! do druhé půle nahradil slušně chytajícího Pepu neméně skvěle (víc než) branku vyplňující-taktéž bravurně hru čtoucí-resp. chytající Zodiak-Zoldyak 32.min. Pepa K. hned při svém prvním útočném výletu na soupeřovu svátost, zakončuje, ale míč je na poslední obráncem odvrácen do bezpečí z brankové čáry. 38.min. Peetr-standartka (jedna z mnoha, kterou tenhle zkušený player v zápase pravidelně rozehrával) končí střelou těsně vedle. bohužel jako většina podobných střel. škoda. neva. 40.min. změna stavu 2:2! sílící tlak na soupeřovu branku zužitkuje poněkud nečekaně Hanes. prudkým autem do náruče golmana ho procedí jak italské těstoviny nad hrncem. Míč si nečekaně pošle sám hostující golman pošle za čáru. Hrubice jak sviňa, ale stane se. 42.min. Skvěle se do šance uvolnil šutér Emka, ale ani nadvakrát nepropasíruje míč za soupeřovy záda. 43.min. 3:2! Hned z následující rohu si skvěle na míč naskakuje nikým nehlídaný Pepa a s přehledem hlavou od země-výstavním koníčkem posílá náš tým do vedení. 44. min. Peetr střela ze standatní situace těsně vedle. 45. min. první vážnější zákrok si připisuje Zoldy (celkem jich měl asi pět-šest) 48. min. Emka nastřeluje tyčku. náš dosavadní tlak v druhé půli sílí, ale už jen bohužel chvíli. 50. min. další naše dvojšance končí již na lépe chytajícím hostujícím golmanovi. 55. min. do dvojího-vážného zakončení se dostává soupeř-skvěle likviduje Zoldy- box mu jde. umí! 56. minuta. Zoldy si připisuje svůj 5. přesněji 6. zákrok vůbec. A ani jeden nebyl vůbec lehký! 59. min. 3:3. rychlá a přesná kombinace soupeř na tři doteky a míč končí přesnou plackou na zadní. raduje se s přehledem zakončujícího tatínka, děti i maminka. Dejte mu víc knedlíku!:-) 60.minuta a 30. vteřina písk konec! Hráčem zápasu Mor. Vlastně ne, pardon svým přístupem k zápasu jednoznačně Ruda! známka 8. zbytek se vlezl mezi známky 6-8! Díky všem za hru! Nebylo to špatné, ale ta koncovka, koncovky v šancích i v poločasech, dva šatnáři zabolí, snad se to v dalším zápasy brzo zahojí!