Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5   6   7  8  9   10   11 Podzim 2015 - 7.G Hanspaulská liga

0:04
Bosí referát pěkně za tepla, než to (radši) zapomenu:)). No, těžko se zapomene na zápas, kde jsme dorazili "natěšení" již o hodinu dřív, aby jsem se mohli pořádně protáhnout,seznámit s míčem,hřištěm a v neposlední řadě shlédnou supr-veteránskou, kam se již brzo (pomalu,ale jistě) chystáme:) Každopádně máme novou generaci hráčů/hráček, kterou dnes přestavovali dvouletý Matěj a devítidenní Anna Štěpánovic, v doprovodu obou rodičů. Takže o diváckou kulisu a budoucnost jsme měli postaráno. Na čas taktéž dorazil Zoldy, tak to bylo v ten moment hned v cajku. Takže nejstaršího Banzaistu a nejmladšího dělilo snad 37 let? No a když připočítám soupeře, tak kamarádu nás bylo víc než dost:) K zápasu. Úvod v našem podaní doslova z říše snů, co útek-střela-gól. Soupeř se choval víc než kamarádsky-dělal jak jinak než zbytečné chyby v obraně a brzy bylo 3:0! (tuším,že již ve 4.minutě) V náš prospěch. Velkou měrou se o to postaral od začátku agilní Hanes v doprovodu své (fotbalové aj.) rodiny (KK.), nicméně během dalších pěti minut jsme (možná z uspokojení či jisté ležérnosti) spálili hned několik tutovek. Zejména zakončující Peetr a Karlos měli ke brance blízko. A jak tomu bývá, kamarádi přestali být cca po 15-20 minutách kamarády a dali nám rychle za sebou dvě branky. Na, kterých se podepsala nekoncentrovanost (do té doby supr-natěsno bránící-hrající) obrany v čele s golmanem, který má sice krásnou rodinku, ale nevybral si šťastnou hodinku. Nejprve soupeřův hráč č. 9 (113kg/113km/hod.) po rohu propálil vše,co mu stálo v čestě a protrhl Moráviusovy zástěru a pak stejný hráč po zbytečné ztrátě míče u lajny (rozehrávajícího hráče) načapal špatně (stojícího) Moráviuse. A bylo 3:2. Soupeř hrozil dál jednu z mnoha (resp.úplně tu první) standartek zastavil až na čáře zachraňující Peetr, p oté co opět hráč č. 9 donutil svou pumelicí rozestoupit (přesněji ustoupit) naši tříčlennou zeď a obrátil Morávisovy ruce. Vyrovnat mohl i Pepa, který v obranné hlavičce nechal poprvé vyniknout našeho golmana. Na druhé straně už nezahřmělo a tak půli skončila těsně 3:2 v náš těsný prospěch. To, že se nebude opakovat úvod první půle nám bylo jisté hned zkraje druhé půle, kdy se do nás soupeř trošku zakousl, tlačil se do branky a střílel ze všech pozic. Obrana odolávala, míče se nám podařilo blokovat, standartky končily na našich dobře (statečně) postavených zdech, slušně "hasil vápno" svými zákroky i Morávius. Po jednom z nich mu vyletěla do strany "Haškova lapačka", na které zůstala (jako žaba na flusu) jedna ze soupeřových střel, a při druhém M. zákroku zůstal jen mastný flek na jeho hlavě po pumelici z bezprostřední blízkosti na první (do šibenice), protože tam nechal hlavu. Nicméně opět po rohu po rohu nakonec soupeř vyrovnal, kdo jiný než player č. 9, propálil vše a opřel přízemní střelou míč o zadní 3:3! A to nebylo bohužel všechno: To, že to M. hlava schytala víc než je zdrávo, se ukázalo vzápětí, zaspal výběh (po propadnutí našeho týmu na půlící čáře) , byl tam (prostě o chlup) pozdě, chtěl hrát hlavou, ta byla (po nízkém odskoku míče) v prdeli, co jí (té prdeli) bylo blíž, bylo koleno a tím (nejspíš?) odehrál míč přímo na kebuli svoji?, či protihráče, nicméně 4:3! pro soupeře. Sory kur..Takže (popel-kýbl na hlavu) druhá chybička znamenající branku. I to se bohužel (někdy,ale nemělo by)stát, třeba i v lepších fotbalových rodinách, že KK.:) Nakonec pomohla lavička a náš fan-club, který za bouřlivého povzbuzování srdnatě fandící dvojice ZM (Zuzky a hlavně Matěje Š.) : Banzai!! "Banzai do toho", "Banzai dáme góóól", ...atd. A náš tým ovládl poslední 10ti minutovku, resp. co se týká ve střílení branek. Hlavní slovo si vzali opět bratři KK. (zejména ten mladší) a k nim se nebal přiřadit a " v žabkách" si pro zasloužený gól "dokráčet" chladnokrevně zakončující Zoldy- ZABIJÁK.:) A rázem to bylo 7:4! Písk a konec. uf! :) Bylo tam šecko (Franta Straků) srdíčko, jezdění po prdeli, bojovnost, ale fotbal to byl opravdu koukatelný jen skrze bojovnost a spoustu branek. Jinak pokud čekáte na body, tak Vám je dám-byť nerad (páč sem hrál hovno) a slivovici mám dobrou, ženu a dceru krásnou a syna šikovného!:-) Ale to už asi víte! tak ty známky: Hráči č. 1 Matěj Š. (zn. 10) Zuzka Š. (zn. 11) Anna Š. ( zn. 9 resp.devítidenní) hráč č. 4 Pepa K. (9) rvavost,bojovnost,fotbalovost,branky-klasika!:-) hráč č. 5 (Peetr (8,5) to samé,asi bratr:-) Hanes (8), branka, supr úvod, chuť a konečně zápal pro hru. Pepa Dos. (8) velmi kvalitní výkon na celém hřišti, zodpovědné bránění a snaha zakončovat,přihrávat, čím dál lepší a lepší hráč, prostě supr výkon! (pro mne tajný hráč utkání!) Emka (7,5) Obětavost, přehled na hřišti, výborné obranné zákroky, chybí jen vstřelená branka Zoldy (7,5) Branka! Nebojí si ničeho, nikoho-jediný hráč mariáše. Karlos (7) šťastná známka, kvalita ve hře na středu hřiště, v zodpovědném bránění, výborné čtení hry, chyběl gol. Mor (6,5) Lůzr, sice chytl tři jasné tutovky (to ho neomlouvá) , ale udělat zároveň tři chyby a dostal dva lacinější goly, nicméně v tak kvalitním týmu a soutěži si může "dovolit" maximálně jednu chybu! za deset zápasů:) Chce to víc koncentrace, nebát se, míň srdíčka, dát rodinu na tribuně za hlavu a chytat zodpovědně celých 60 minut (Ne jen 50!) do prde...! Banzai! Držíme se pořád za košík stěžně, tak VYDRŽET a nespadnou do podpalubí "na schnilí brambory" Díky soupeřům, za ostřejší, ale zároveň fér hru a rozhodčímu za pískanou rovinu. Fotbalu zdar-Banzai zvlášte!!! zdraví s hanbou Mor.s rodinkou