Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10SH Jaro 2012 - VII. A Strahovská liga

Banzai vs FC ResslBoys
6:1 (3:1)
10. kolo, 9.5.2012, 20:00 - Strahov - hřiště č. 9
Góly:
Brankáři:
Robin (1. - 5. min, 0 g), Moravius (6. - 50. min, 1 g)
13:43
bosákův brept: v daším zápase strahovské play of jsme hostili Fc ResslBoys. Konečně se jednalo o hratelného soupeře, což se nakonec projevilo i ve scóre, kdy jsme méně početnějšímu soupeři téměř uštedřili tenisového kanára, ikdyž úvod v našem podání tomu zrovna moc nenasvědčoval. Po našem klasickém úvodním tlaku (chabém v zakončení) se konečně razantní střelou po zemi prosadil z otočky střílící, neomilný Hlavoun (anoi šlo o housličky). 1:0! Pak se po krásné akci prosadil náš sváteční střeelc Robin. Jeho neomilná pravačka vyslala nepřijemnou skákavou střelu, rovnou z první na přední tyč-golman bez šance 2:0. Velká Gratulace Robinovi k třetí brance za Banzaii!!, i když v druhé půli nechybělo Robinovi do hatriku moc. Soupeř se vrátil lehce do zápasu po centru ze strany, kdy danou situaci podcenili jak zejména chytající M, tak obrana a soupeř pohodlně hlavičkou od země snížil na 1:2. Klid na naše kopačky opět vráil pohodlně skorující Hanes, když taktéž hlavou dorazil Davidovu střelu do odkryté branky. Druhá půle se již nesla jednozančně v naší režii. Patrně z průběhu zápasu zklamaný soupeř nekladl téměř, žadný odpor. Naše bojovnost a nasazení v soubojích ho zjevně zaskočila a hráči si neustále stěžovali .."že hrajem až příliš tvrdě"...dokonce, že hrajem snad asi závodně "Ragby"..:)..úsměvné...v jeho podání ...stát na nohách jak lokša v průvanu (nudle ve větru) a pak si ztěžovat, že mě soupeř tělem odtlačí a zbaví míče..je přinejmenší úsměvné spíš naivní a hloupé. Fotbal není balet a určitá "tvrdost" k němu patří. Vždyť šlo vždy o zákroky v touze hrát míč a téměř vždy tam bylo tělo, nešlo o žádnou šavlovačku. Za celý tým je nám líto zranění soupeřova výtečně chytajícího golmana, který musel být nahrazen hráčem z pole. Šlo o nezavinění souboj na hranici vápna, kdy k míči měli oba hráči zhruba stejně daleko. Náš rychlonohý Hanes byl u míče o kapánek dřív a chtěl špičkou (nártem) přelobovat vyběhnuvšího golmana, který si bohužel trestuhodně nezařval a došlo k nezaviněné srážce. Přejem brzské uzdravení pohmožděnin. V druhé půli se prosadil taktéž po druhé hlavou prosadil náš agilní hrot Hanes. Výborně hrající, jako srnka kličkující a neustále výborně přihrávající Peetr taktéž skoroval-pěkná branka. Velmi kvalitní výkon v obraně okořenil pěknou brankou z křídla s nasazením hrající David. Výtečnou hrou se presentoval Karlos, který stál vždy, kde měl být! K jeho super výkonu chybělo už jen přidat nějaků tu branku . Zahrál si i Morávius, který byl v druhé půli víc na půlící čáře než před svou svatiní, ke golu mu taktéž moc nechybělo, jen se nebát vystřelit. souhrně leze, že šlo herně o slušný výkon, jen to chce do dalších zápasů přesnější mušku a větší důraz při bránění. Včerejší soupeř nebyl zrovna s těch nejsilnějších, i přesto jsme všichni předvedli slušné výkon a nasazení, takže následovalo zcela po zásluse pozápasové pivko a pohled na krásná těla českých děvčat...:) díky všem za hru a hodně zdaru v nedělním zápase s Chroustovkou přeje M Banzai!!!