Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5   6   7   8  9  10 SH Jaro 2012 - VII. A Strahovská liga

16:06
A ja bych byl dal ruku do ohne za to, ze prvni gol dal Hlavoun!
10:33
Bosákovo intermezzo: krásný středečný podvečer, nastoupili hráči zkušení banzaii, téměř v nejsilnějším složení, chyběli pouze dlouho na marodce odpočívající Pepa a náš strahovský šutér Kuba a to byla možná hlavní hyba (kvalitní střelec nám v tomto smolném zápase rozhodně cyhběl!). Soupeř opět plný mladých, netrpělivých, početných mladíků-fotbalistů s patřičným doprovoden krásnějších poloviček. Náš herní systém byl do poločasu stanoven na herní variantu "kosočtverce" (připomínající nejenom svým tvarem, ale i herním pojetím ženský klín) a podle toho jsme i tak celou první půli bohužel hráli, na ...jednoho obránce vzadu, 2kusy zálohy a jednoho klasického (nepříliš ostrého) hrota. Systém 1:2:1 nášim mladým (náctiletým) soupeřům moc problému nedělal a vzniklé situace dva na jednoho řešil s přehledem. Vůbec první střela proklouzula Moráviusovi nestaštně "houslemi" do sitě, následně přišla doslova smršť čtveřice nechytatelných branek (střely od tyčí, k tyči, do šibenice apod.) Score vypadalo po první půli až hrozivě 0 :5!!! z našeho pohledu, přitom šancí jsme měli přinejmenším stejně, ale chybělo přesnější zakončení, důraz a soupeřovi taktéž pomohla několikrát tyč. Druhá půle byla již mnohem vyrovnanější. Došlo taktéž ke změně herního stylu, na dva obánce a dva ofenzivní záložníky:) resp. utočníky. V druhé půli soupeř herně evidentně polevil, uspokojen náskokem z první půle, o to víc se dařilo v koncovce nám a začalo si i lechce vyostřovat. Mládí řízci se začali pražit ve vlastním oleji, nespokojeni z několika branek , které obdrželi. Nejspíš chtěli odehrát zápas s nulou v zadu a desítkou na kontě, ale to se jim naštěstí nepodařilo, za-to nám se díky důrazu konečně podařilo vsítit několik zasloužených branek. Objektivně byl soupeř fotbalovější a díky svému věku značně rychlejší a nám nezbývá než uznat jeho herní kvalitu a zaslouženou výhru. Nicméně je výsledek z našeho pohledu až příliš krutý, herní rozdíl nebyl rozhodně pětibrankový , nýbrž maximálně dvou-tří brankový. Za rozdíl ve score může i dva až tři neštastně obdržené branky, které proklouzly M do sítě. (sorry dělal jsem, fakt co šlo:(, měl jsem toho po zápase plné kecky a doma chladil pivem naraženiny a bolístky na těle i na duši, roušku iontových nápojů jsem pravda měl i před zápasem, když jsem nedopatřením došel o kapánek dřív:)) Výbornou hrou se prokázal nestárnoucí Jiřík, slušný výkon podala většina srdnatě bojujících našich hráčů Banzai, prostě a jednoduše jsme na výrazně mladšího-fotbalovějšího soupeře v tomto zápase jednoduše prostě nestačili. díky všm za hru. snad přístě konečně v play-of vyhrajem! Banzaii!!!! zdraví bosý M.