Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5   6  7  8   9   10   11 Podzim 2012 - 8.F Hanspaulská liga

11:11
co rict, osm aliga hovno, nad vsechny vycniva jeden hrac banzaie, hozna vod m. asi trochu potrenoval a je to pica znat. nedavat mu registracku kdyby chtel nekam prestoupit. a este slivovici prinese,. p.s. moraviusovi se timto omlouvam za zkaazeny shutout, i penaltu si chytne, a pak tohle. no proste sem si chtel dat taky gola, bylo mi jedno do jaky branky :)
Moravius
28.10.2012
23:39
Bosy na scéně v den státního svátku: Minulá středa na Opatově (poz.red. na hřišti, kde se nám daří) vztoupila do historie našeho týmu hned v několika směrech. Tím asi nejhlavnější byl samotný fkat, že se nás dostavilo celkem neuvěřitelných 11! To by jistě vydalo na hřiště větších rozměrů. Chyběli pouze Dexter a Robin, kteří tak možná přišli o možnost obohatit své osobní statiky. Druhým momentem byla samotný výsledk zápase a vysoké vítězství 9:1! i přesto, že jsme dali všech deset branek (vysvětlení možná později.) No, a dalšími nezapomentelnými momenty byla zejména předzápasová flaška slivovice, která potěšila a zahřála většinu nás, zejmená promrznuvšího Karlose, které zmrzl v německé Halle a jel autem do Prahy z Lipska s otevřeným okýnkem, aby nenadýchal (respektive si nezadýchal okýnko zevnitř:)) Nesmím ani opomět dvě vštřelé branky slušně hrajícího Jima, který však mohl obohatit svoji střeleckou statistiku i o vyšší číslo. velmi zajímavým a v našem podání nepříliš častým jevem bylo systém našeho střídání, celé pětice hráčů zhruba po dvou minutách. Ono jinak to dobře ani nešlo. Při našich střídáních se naplno projevil náš sportovních duch, kdy odpočívající hráči burcovali své kamarády nam hřišti, např. ...hoši už Vám zbývají jen 3 sekundy...., hlavně, aby jste neinkasovali...víc od Vás nechceme, ....hoši to už stačilo teď jdeme mi,...apod.:) To pochopitelně doslava naburcovalo onu pětici hráčů, která byla na hřišti, aby dala ,co nejvíce branek. A tak jsem se dostali, až k stručnému rozboru zápasu. Přesto, že umělý trávník krápěl drobný déšt, tak nám zcela vyhovovaloa a padalo pouze do té zprávné branky až do 55minuty, kdy se míč nakonec zatřepetal v naší síti, ale nepřebíhejme. Úvod zápasu a prakticky celá první půle byla zcela v naší režii. Do soupeřovy branky padal jeden krásný golza druhým. Honza od Majkla poslal míč svou nekompromisní levačkou dokonce téměř z půlící čáry, zhruba hned 5vteřin po té, co se poprvé dotkl míče a byl jednoznačně mužem večera, ikdyž nutno dodat, že hráči soupeře nebyli pro žádného z našich plajerů žádnou překážkou. Jediným nebezpečným momentem soupeře byla nařízená penalta za stavu 4:0 pro nás, kdy si v brankovišti dle rozhodčího nedovoleně počínal při bránění Pepa. Soupeř však svou šanci nevyužil-míč napálil i za přispění neviditelné teče golmana(, která navíc nejspíš nebyla:)) do tyče. V druhé půli šlo již spíše o to, kdo se střelecky a kolikrát zaápíše do statistik. A taky téměř všichni ten svůj vytoužený zářez na pažbě udělali. Světlou vyjímkou byli jenom celý zápas bránící HH a Hlavoun, který aspoň zachránil soupeře od 10 branky a Honzu obrol o hatrik, skvělým obraným zákrokem na čáře soupeřovy branky.:) Branku mohl vstřelit nakonec i náš golman, ale ten si to nakonec rozmyslel a hledal přihrávkou rači Hanese než, aby sám scoroval a přitom nechal svoji svatyni nehlídanou. Nakonec se dočkal i soupeř. Paradoxně nevstřeli gol z několika málo šancí , které měl zhruba výhradně jen v posledních deseti minutách, kdy jsme hráli na 1 obránce a 4 útočníky zatím co soupeř na 3 obránce a 2 útočníky, kteří se za půlku nevraceli. Co naplat, že chvílema spícího a nudícího se Moráviuse nepřekvapila žádná zhruba tří vážnějších střel, co šly na bránu (jedna skončila na břevnu), když jej neumyslnou avšak přesnou hlavičkou k tyči překonal bránící Carlos. Může si za to chlapec sám, nedal předem jasný a patřičně hlasitý signál (nezařval si!) na svého kapitána ať hraje! a ten pak nešel do míče a souboje naplno (na sto procent jako v jiných předešlých situacích) . To se však může stát každému. Ono, možná i tak dobře, že to neskončili dvojciferným číslem, protože by to bylo nejen ktruté pro soupeře a navíc bychom mohli tak trochu fotbalově "zpyšnět", a v dalším zápase pak dostat nakládačku. Důležité, že jsme se šešli tak v hojném počtu a že se nikomu nic nestalo. Resp. nevím, co se stalo čtveřici dobrodruhů v Clubu Puerto?, nebo jak sa to tam jmenuje, kde ženská pivo nosí a eště "kůzlatma" tancovat mosí..No, eště, že tam byli ti tři mladí "výlupci" pod dozorem vzorného rodiče Hlavouna!:) Zbylá naša sestava třicátníků úspešně vše spláchla pivem dosti vyprahlů žáhu v mistním pivovárku! Tož, opět někdy na dobrém fotbalu a hlavně pivu nazdar! zdraví a děkuje všem M. alias Bosák