Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4  5  6   7   8   9   10   11 Jaro 2012 - 6.G Hanspaulská liga

0:43
vyhrali sme, asi ze sem nikomu nenadaval :) na sestup uz to snad nebude (rozhodcimu sem poslal prachy, tak to snad vodpiska)
Peetr
30.4.2012
10:38
Poločas 3:1, klíč k úspěchu - běhání, aktivní napadání, Emka v obraně, Moravius v kase.. Zbytek snad dodá Petr M.Bosák..
Honza
30.4.2012
15:57
Začátek vypadal na katastrofu, naštěstí náš nevýrazný výkon, kdy jsme nechali hrát soupeře utlumil M takže soupeř víc než toho prvního góla nedal. Pak se Peeter pustil do aktivního napadání soupeře hned při rozehrávce za podpory zbytku týmu a ukázalo se že si s tím soupeř nedokáže poradit takže se jeho hra se začala hroutit. Podle mě hrál taky dobře Carlos - kvalitní bránění a výborná přihrávka na důležitý gól (myslím že na 2:1) pro Honzu od Majkla kterej taky standardně předvedl dobrej výkon. Hlavně jsme prolomili prokletí toho pro Banzai nešťastného hřiště.
Moravius
2.5.2012
23:31
Bosákův novoborský dodadet: souhlas s tím, co bylo napsáno, myslím, že prokletí tohoto pro nás nepříliš štastného (bodového) hřiště je snad už definitivně zahnáno! zapré si myslím že rozhodla naše početná lavička, kromě jirky,pepy a robina jsme byli kopletní, navíc s jedním divákem (fotografem) v zádech! jinak prvních pět-deset minut to vypadalo na nši "klasiku" banzai v obraně jako hráč-divák. Jediný Emka vzádu nestíhal pokrýt trojici utočících střelců soupeře a bylo to záhy 0:1! Soupeř i nadále hrozil zejména s brejků (přečíslení) a standartních situacích. V tomhle zápase nás naštěstí podržel M a taky pomohla i spojnice břevna a tyče! Tím naštestí více-méně soupeř zakončil svůj počáteční tlak. Pak se přiřítil Karlos a svou aktivní hrou a jak jinak než nežistnou přihrávkou připravil láhůdku do prázdné a razantní zakončení skvěle hrajícího Honzy z Ostrožské Nové Vsi.:)! Myslím si, že jsem se trojicí možná někdy i štastných golů s dorážek vrátili víc než do hry, prkaticky jsem soupeři "zlomili vaz" po dalších dvou střelách bylo prakticky rozhodnutu, půle 1:5 a mohlo být score dokonce větší, kdyby jsme promněli skvěle servirovné auty od Hlavouna. I když jeden gol jsme hlavou myslím vsítili (Hanes?) v druhé půli jsme si hlídali jen nastřádaný náskok z první půle, krásné pavučinu vymet Peetr . Střelou z ostrého úlu se presentoval i Hanes. Druhý gol si zapsal v tomhle zápase pohotový Jim, snad mu nezvhl střelecký prach! jak to bývá u nšeho "svátečního" střelce zvykem. :) držím za celý tým Jimovi palce. Jinak zbýva pogratulovat k hatriku-na triku Hanesovi. Supr výkon! To platí od všech hráčů! Díky moc všem za hru. Jen tak dál! Díky Emkovi a HH za kvalitní obranu. Banzai!!! zdraví M.