Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3  4  5   6   7   8   9   10   11 Podzim 2011 - 6.F Hanspaulská liga

0:09
po letech opět gól prdelí. robinovi sem naservíroval před prázdnou na doklepnutí přihrávku, uklouznul nebo co, zády k brance seděl a kutálející míč se mu od půlky odrazil do brány. pak v 56. po standardce nešťastný gól. robin mohl v závěru skórovat GWG, ale to by už bylo drahý. jinak soupeř nás samozřejmě přehrával, vynikájící výkon toho našeho klobásky servírujícího gólmana zabránil prohře.
Robin
30.9.2011
8:47
No ve skutečnosti Carlos netrefil bránu, ale já to ještě doběhnul a ve skluzu dopravil do brány!
10:41
2 minuty přes zápasem - soupeř se už půl hodiny rozcvičuje asi v 10 lidech, má dva míče. My nemáme nikoho na střídání, míč, ani registračky a zmateně se potulujeme po hřišti. Pak přijíždí na kole Robin s Carlosem a souhru s kola, přetavují v gól. Pak hrozná kopaná, se šťastným koncem. Vyzdvihuju výkon Moraviuse, který nás několikrát zachránil, protože obrana moc jistá nebyla /já tam měl minimálně tři boty, kdy mi rychlý soupeř dal kličku a utekl/. Ke konci jsme překvapivě mohli i vyhrát.
Moravius
3.10.2011
12:22
po víkendu konečně vystřízlivěl i Bosák: našel zdárně tlačítko pro zapnutí kompu a už opět ťuká-řádek po řádku svá nudná, utahaná slova....(opět vzniká slohovka s celou řadou hrubých chyb). ...to,co krásně napsal Jim si čte znova a znova. Krásný úvod zápsau..není k tomu více co dodat. Do příjezdu pozdějších hrdinů se nám opravdu hlavami honilo, kde co. Možná padly slova i o tom pokud nedostanem "bůra" tak to bude supr. Samozřejmě jsme věřili ve vítězství, ale jakmile se člověk podíval před sebe a viděl těch dvanáct rozcvičujících se maníků, z toho ještě min. další dva se ani nepřevlékli, když nejspíš viděli tu naši hrstku "statečnýchů, bez míče na bránu střílejících hráčů. Tahle pochmurná a možná poraženecká nálada, ale deset minut po ofic. záčatku padla ve chvíli, když přijeli oba pozdější hrdinové zápasu- Karlos a Robin. Tehdy jsem nejenom já cítil, že vyhrajem!!! Banzai!!! Zápas: již před úvodním hvizdem jsme si řekli pár taktických slov. Šlo zejména o tom jak vystavět ještě neprostupnější obranu než v minulém zápase. To, že jsme tentokrát nejspíš "ošidili" náš prešovský beton na cementu, se ukázalo již po pár minutách. Tadle velmi řídká směs nemohla čelit soupeřovým útočným buldozerům, které bez větších problému bořili naše špatně vystavěné obranné valy-hradby. Jak se bude nejspíš celý zápas vyvíjet ukázala již zhruba 2. minuta, kdy se na "puntíku" (pokutového kopu) objevil zcela nekrytý soupeřův utočník, který sic. mířil přesně k pravé tyči, ale Moravius mu skvělým zákrokem jeho radost překazil. První kontakt našeho bez míče rozcvičeného golmana. Tenhle moment se ukázal až do oné osudné 56.minuty jako klíčový. Našemu golmanovi se totiž doslova podařilo "vyzdít" každičký kousek jeho svatině. Po zbytek zápasu se jevil náš golman jako zcela neprůstřelný (což po zápase přiznal i sám soupeř, že už ani nevěřil v úspěch). Co, M však oproti minulému zápasu chybělo byla přesnější rozehrávka. Prakticky se mu během celého zápasu nepodařilo přesněji přihrát našim utočníkům (snad jen třikrát) a to jeho kvalitní výkon o něco sráží. první půli jsme byli pod soustavným tlakem a zdá-lo se, že každou chvíli musíme kapitulovat. Ale, pak se po levém křídle rozjel "prešovský rychlík" Karlos, s přehledem obehrál u rohového praporku soupeře a naservíroval krásnou křižnou přihravku na zcela osamoceného střelce Robina, který doklouzal s míčem až do branky! goóóóól 1:0 !!! Krásná akce-s chladnokrevným zakončením. Snad jediný fotbalový moment našeho týmu v první půli. Druhá půle, probíhala ve stejném duchu jako celý první poločas. Soupeř zvyšoval svůj tlak, pokoušel se střílet ze všech pozic, avšak co bylo zcela patrné, že se na jeho kopačkách postupem času začala objevovat pochopitelná nervozita. Spousta jeho střel končila mimo bránu, a když se sem tam nějaké podařilo proklouznout až před Moraviuse, tak si s ní náš golman dovedl bez problému poradit. Jedním z mála fotbalých momentů byly Dačem nastřeléné spoje (břevna-tyče). Krásná fotbalová lahůdka a nechytatelná Dačova pumelice. Velká škoda, že míč neskončil v síti. ikdyž? :-) závěr zápasu: Soupeř hlásí "třináct minut do konce zápasu"!!! V našich hlávách se všem rozezní " do prdele", "už nemůžu", "to neuhrajem" atd. Málo z nás však tušil, že soupeř si v tenhle moment přidal celých 8minut.,aby nás tím dokonale zmátl a to se mu bohužel podařilo. Po jedné z mnoha standartek se míč vrací od naší zdi znovu před nekrytého soupeře, ten pálí nepřiliš silnou střelu M na hlavu, tomu se jí nepodaří vyboxovat dostatečně daleko a soupeř vrací míč opět do rohu vápna odkud se podaří výméct velmi přesnou střelou šibenici M svatině. Škoda-na půl chyba golmana-napůl nekoncentované obrany. Škoda ještě o to větší, že rozhodčí k našemu všeobecnému údivu ohlašuje probíhající 56.minutu a ne 48.min. jak hlasil před chvíli soupeř.:-( 1:1!!! V samotném závěru se objevil zcela sám před golmanem opět Robin-bohužel se mu tentokrát skorovat nepodařilo. Nedovedl zachovat chladnou hlavu a v pádu přestřelil.Škoda. oběktivně byl soupeř lepší a zasloužil si vyhrát. Nakonec je remíza "snad" zpravedlivá, ikdyž to byl v našem podání herně zcela jistě nejhorší zápas probíhající sezóny. úroveň utkání (v našem podaní) 3,5 (spíš "4" , známka nižší s ohledem na výsledek) 1. hrač utkání: tým Banzai, známka max. "7" (s ohledem na výsledek) 2. hráč utkání: Robin, známka "8" (dvě gólovky-1gól-slušné) 3. hráč utkání: Morávius ?, známka max. "8" (chycených pár gólovek-max.10, avšak nepřesvědčivá hra nohou, plus špatně vyražená střela v samotném závěru-škoda) Velkou pochvalu za předvedenou hru si zaslouží ještě na gól přihrávající Karlos a tyče trefující Dač. Díky všem za hru. slušná hra. upřimně je bod zlatý! hra fair-play z obou stran. zdraví M