Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  11Jaro 2011 - 7.L Hanspaulská liga

10:22
velice špatný výkon proti 4+1, soupeř měl jednoho dobrého fotbalistu, bohužel mu chyběli další spoluhráči, aby porazili marnou banzai :) spousta nepřesností, neproměněné sance, je to i psychika, nenadávat si a možná to bude lepší ;)
Jim
27.6.2011
11:33
Jj, škoda že se soupeř nesešel v plném počtu. Osobně - posral jsem, co jsem mohl :-/ Šancí jsem měl na hat trick. Podřídím tomu letní přípravu ;-)
Moravius
28.6.2011
0:29
Last match: Za krásného nedělního podvečeřu se odehrál zápas, který se jistě nemůže pyšnit krásnou hrou, ale byla to opět výhra a to se cenní! Pravda hrálo se proti méně početnějšímu soupeři, ale hra v jeho podání nebyla vůbec špatná. Dokázal ze svého obraného valu občas velmi umě vystoupit a nebezpečně zaútočit a ohrozit naši svatini. prakticky hned s první vážnější šance se po rohovém kopu ujal vedení 0:1! Vyplynulo to z naší nedůslednosti v obraně a skvěle zahrané standartní situaci soupeře. Ikdyž tomuto momentu předcházelo cca 10minutové obléhání soupeřovy branky zakončené naštřelením tyče (celkem jsme snad cca 4krát trefili konstukci soupeřovi branky). Takže převaha byla na naší straně, ale fotbalový um se někam bohužel vytratil. Chyběla nejen přesnější rozehra a zakončení,ale současně i pohyb hráčů a nabízení bez míče. Prostě jsme si možná říkáli, že se dvěma muži na laviččce se to dá nějak samo?:-) Asi ne, ono se fakt blbě hraje proti důslednému "Prešovskému betonu" soupeře v čele s velmi slušně chytajícím golmanem. V půlce první půle našel spravný recept Hlavoun, kdy nedal prutnou přízemní střelou žádnou šanci hostujícímu golmanovi. 1:1! pozn."Tady jsem si teď všiml, že Hlavounův gol dal asi Pepa, dle zápisu:-) Po tomto momentu jsme se začali opět prosavat více my. a po krásné akci Pepi a Hanese padl vedoucí gol 2:1. Nevím jak to přešně bylo ,tak lovím "novinářkou kachnu". Snažím se vyšperkovat spíše průměrnou hru na o něco lepší:-).Poločas 2:1 v náš prospěch. Druhá půle opět slušný náš tlak, řada příležitostí do zívájící branky (Jim,Hlavoun,Hanes..), dvě nastřelené tyčky (Hanes a HH). Nakonec však přišlo další varování. Nedůsledný obraný zákrok na půlce, který se bohužel zopakoval i těsné blízkostí naší branky, soupeř umě zasekne a pod rukou vyběhnuvšího M davá na zadní tyč vyrovnávající branku 2:2! Taky se soupeř ukázal jako dokonalý šuter a z do té doby z celkových tří větších šancí využil hned dvě! hmm..klobouk dolů! Zvrátit zápas v náš prospěch se nejagilněji snažila bakalářská dvojice Hanes - Pepa! Tlačili se mohutně do zakončení,ale chyběla jim přesnější muška a řadu příležitostí zlikvidoval i hostující golman. K rozhodujícímu momentu zavelal jak jinak, náš nestárnoucí kapitán lodi jménem Banzai-Karlos, kdy se nekompromisně prosadil přesnou a razantní střelou (možná s tečí soupeřových obránců??) přímo do prostřed brány-do její horní poloviny. 3:2!! a šlo o vítězní gol. Pak se jak se patří ukázal náš zarputilý bojovník a levonohý šutér v jedné osobě-Pepa, který svou razatní střelou nedal golmanovi šanci. 4:2!! Pka přišlo jisté naše uspokojení z našeho průběžného výsledku a posledních deset minut prakticky neexistovala naše obrana a všichni se snažili naposledy zapsat do ligových staistik. Hráli jsme prazvláštní rozestaveni jedna jedna tři (se třemi hroty) přičemž před naší brankou navíc nebezpečně operoval hostující nebojácný golman. Soupeř se opět po jednom rohu dostal do zakončení jak se říká:"z očí do očí" našemu golmanovi, které se o pár minut opět opakovalo, ale naštestí se ani jednou neprosadil (a to, i díky dvěma velmi slušnými M zákroky)a tudíž přišel ještě o možnost zápas případně zdramatizovat. Závěrem byla velmi slušná příležitost Hanese, který se řítil přes poloviny zcela sám na odkrytou bránu soupeře, ale naneštěstí mu míč sjel z nohy. Takže výsledek zůstal, tak jak zůstal. Nejlepším hráčem utkání (na počet naběhaným km,řadů šancí,střel,zákroků,golů) jednoznačně Pepa. Zbytek můžstva, snad krom Karlose, spíše skončil v průměru, ale na jednotlivce se ve fotbale nehraje a jako tým jsme si odvezli další cenný skalp soupeře, škoda jen, že jsme sezonu nezakončili postupem. Do třetice se nám to jistě podaří! dík všem za hru! Petrovi a zuzce za fandění a zároveň focení dík za pivko a držíme palce Pepovi a Hanesovi u státnic! a zároveň vše nej k ženitbě našemu nej šutérovi Emkovi! Peetrovi a Karlosovi brzké uzdravení! ps:nepodceňujte letní přípravu a hlavně udržujte pitný řežim:-) zdraví M Banzai!!!