Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10  11 Jaro 2011 - 7.L Hanspaulská liga

2:03
Bosý komentář: Prvně po kloubouk dolů před všema hráči-supr bojovný výkon!!!přecejenom hrát bez muže na střídání (později s jedním třicátníkem na laviččce) je opravdu těžké zvláště proti tak mladému a ambicioznímu soupeři, co to s míčem opravdu umí. Věkový průměr naší skvadry tipuji na 30!:-) (jde rohodně o kompliment!), soupeřův tipuji tak na cca 20let. Marodka je v našem týmu opravdu početná a dnes chyběla mladá běhavá krev, kterou zastupují hráči jako Adam, Honza, Peetr či Hanes atd. Věřím, že aspoň s jedním z nich by jsme soupeře "aspoň" potrápili či remízku získali. no, soupeř byl objektivně fotbalovější a výhru si bezpochyby zasloužil, co však zůstává velkým mínusem z jeho strany, je discilína-morálka nebo tak něco takového-rytířského. Přílišná touha nastřílet nám tucet golů do poločasu, vedla po řadě k neproměněných šancí k přílišné komunikaci s rozhodčím, s námi, s diváky (rodiči či co?) atd. a z fotbalu se místy stávál diskusní kroužek. Kdy všichni mluvili směrem k rozhodčímu, tykali mu, poučovali o pravidlech...bla bla bla kecali, plakali, padali...přitom nešlo patrně o jejich první zápas v hanspaulce....časem asi pochopí, že proti nim stojí slušní pracující lidé, mnozí již s rodinami, běžnými starostmi (ne jenom těch, které se týkají školy,fotbalu či zábavy)...bla bla bla...prostě hráči, co to hrají "někdy jen" prov zábavu, samozřejmě s touhou vyhrát, to je pochopitelné. Nějaké ty emoce, sprosté slovo atd. do fotbalu patří, ale pokud to trvá celý zápas, tak je to nas zamyšlení. Jeden moment za všechny, soupeř po neustálém tlaku, střílí cca v 50minutě vedoucí gol, po krásné střele, ktyči přes dva naše obránce s droubnou tečí k tomu (pěkná branka) ,ale v zápětí ,aby se radoval slušně s golu, uráží sprostýma a zasměnujícíma "slovama"našeho golmana, (který ho asi celou dobu štval tím, že slušně chytal), nevím - nechápu, zvláště po té, co měl již z první půle žlutou kartu (z rozepře mezi Pepou a ním). Měla následovat podle mého jednoznačně druhá žlutá a pak červená. Fotbal je nejenom o samotné hře, golech, faulech, ale i o slušnosti. Tu hráč s číslem 11 zcela určitě neměl. No, na jeho omluvu, je to, že se na konci omluvil. Tímto konec blábolů ze zápasových bolů (bolístek-více méně jen slovních). Krátce k zápasu: Taktika byla zcela jednoznačná při naší sestavě: Hrát Prešovský beton a vyrážet do breaků, to se nám cca prvních deset minut dařilo, pak už to byl 50minut jen ten beton, ale držel dlouho slušně:-)! Hend z první vážnější nastřelil velmi agilní Pepa tyčku soupeřovy brány. Krásně se uvolnil po levé straně , uspěl proti obránci, který ho ani přes faul nedokázal zastavit a po dlouhém sprintu přes půl hřiště nastřelil pravou tyč. škoda č.1.:-) V zápětí hlavičkoval náš šutér Emka těsně vedle levé tyče. škoda č. 2:-) No, pak už se prosazoval svou poctivou kombinační hrou soupeř, a šancí začalo narůstat-asi jich bylo nakonec nepočítaně a rozhodně to byly často 100procentní golovky. Dvakrát nás v první půli zachránila tyč (nutno dodat, že vždy po zákroku našeho golmana), ale půli jsme zvládli velmi obstojně. Trošku ironicky napíšu 0:0 z našeho pohledu. Bohužel druhá půle byla jednoznačně již jednoznačně v režii soupeře, došli nám fyzické síly. Proti tak technicky zdatnému a hlavně mladému soupeři se jen velmi těžko hraje. Jistě maj kluci natrénováno:-). Ale i v druhé půli se ještě jedno blýskl Pepa, kdy střílel opět jen těsně mimo provou tyč. Další slušnou šanci měl Emka či Jim, ael víc jak pět šest šancí jsme si nevytvořili a bohužel jsme nedali žádný gol-minimálně jeden jsme si zaslužili, ale v tom případě by si jich soupeř asi zasloužil minimalně ještě jednou tolik?těžko ríct. Nakonec jsme boužel dostali onu branku , která visela již dlouho ve vzduchu. Paradoxně to nebyla extra tutovka.ale slušná a přesná pumelice k tyči přes dva beky, škoda, že si náš golman lépe nenašel a nepohlídal. 0:1! cca 51minuta. Soupeř pak spustil opravdový tlak-motorový vlak, ale neproměňoval ani vyložené tutovky- dvakrát zasahoval Moravius slušnou robinsonádou a to vždy i s následnou dorážkou, dvakrát vyboxsovával hlavou:-) jěště pár tutovek chytl (docela měl svůj den-jeden z mála:-)), ale soupeř nakonec cca v 55min. upravil na konečných 0:2! Opět rána k tyči ze středu hřiště cca dva metry za vápnem. Smůla byla ta, že se mi dokutálel cca dvě vteřiny před tím pod nohy míč z vedlejšího hříště, rozhodčí stačil jenom slovně říci "bacha míč", já ho blbec odkopnul a hned v zápětí měl na tu stranu balon v sití. škoda.sory. Po zápase se mě rozhodčí za to omlouval,že to měl písknut. jinak nejlepší hrácč dneška zcela jednoznačně Pepa, kterému slušně sekundoval Emka či Karlos, čtrvtým nejlepším hráčem byl patrně v brance chytající Morávius spolu s HH a Jimem a Hlavounem podali všichni slušný výkon!!!škoda těch málo šancí, škoda, že máme tak velkou marodku, zbývá si jen udržet vysokou morálku a naději, že příště soupeře přejedem-vyhrajem a postoupíme!!! o tom nepochybuju!!! Banzai!!! díky všem spoluhráčům za supr hru!! zdraví M PS:díky fans v počtu 1+2 (plus jeden manželský pár, který byl na naši straně)
Jim
13.6.2011
10:30
Nejlepším hráčem byl jednoznačně Moravius. Nebýt jeho mohlo to být klidně 10:0. Bylo vidět, že někteří ze soupeřů (např. střelec prvního gólu) mají v hlavě jen fotbal a o moc víc se toho tam nevejde... Druhej gól jde za mnou - soupeř šikovně naznačil přihrávku na nabíhajícího spoluhráče, já mu na to skočil, udělal mu místo, které on perfektně využil.
Carlos
13.6.2011
11:15
co si budem povídat, zasloužená výhra soupeře. ale stejně tak mohlo bejt zasloužený ubetonování lepšího výsledku ;) na poslední zápas doufám, že přídou všichni mladí běhaví a navíc fotbaloví junioři ;)