Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5  6  7   8   9   10   11 Jaro 2011 - 7.L Hanspaulská liga

20:22
Emka zase 2 goly do prazdny a jeden stredne peknej, ale po hezci prihravce..(ja vim ze me nenavidis EMKO :-D ). Jinak ja sem si dal snad historicky nejvetsi selhani pred zivajici prazdnou branou a este ted nevim jak sem to moh uklidit za vzdalenejsi tyc :-). Jinak bych rek ze to rozhodli 2 lidi na stridacce oproti 0 lidem na stridacce soupere...
23:51
komentář bez kopaček-takže bosý komentář:-): prvně naprostou souhlasím s komentáři Pepo, že rozhodla početnější střídačka, zvláště v druhé půli, kdy se nám konečně podařilo soupeři výrazněji odskočit a i to , že sme frajery jak říká Peetr, idkdyž to je lehce nadsazené, teda pokud to myslel fotbalově a ne podle toho jaký je kdo hezoun či co?:-). No jak se to ve "zkratce" vývíjelo. No, jednoznačný výsledek se nerodil lehce jak to vypadá. Ikdyž jsme z prvu byli rozhodně aktivnější a dali po několika šancích konečně dvě branky, tak soupeř nás dovedl trápit z breaků a zatlačit nás do těsné blízkosti naší branky. Právě po jednom takém breaku, propálil soupeř razantní střelou vše co mu stálo (spíše nestálo) v cestě:-). Takže, abych neopoměl, první banku vsítil po krásné přihrávce Peetra chladnokrevně skorující kanonýr Emka. 1:0,(který již v první minutě orazítkoval tyč!) druhý gol přidal po krásné kličce a následné dorážce sám prvně jmenovaný (Peetr) 2:0. no, a pak přišlo několik našich zahozených šancí a soupeř to "trestal" kontaktním golem na 2:1! Toď poločas 2:1. Druhá půle přinesla náš zvětšený tlak na bránu a soupeř nestíhal se vracet do zádu (viz 0 háčů na střídání) a my jsem měly hned několik šancí jít do přečíslední 2 až 3 na 1. První tutovky spálil do prázdné branky Jiří a ještě větší loženku doslova na "bronzovém" talíři (viz mistrovství:-)) spálil Pepa i to se může ve fotbale stát. Na jeho omluvu musím říct, že se předtím již blískl několika krásnými individuálními průniky, přičemž po jedném nastřelil tyč. Všem ukázal jak se to dělá (na lopatu sedá teda goly dává) Karlos. Kdy po krásném individualním - dravém-nebojácném úniku z pravé strany dnes výborně hrajícího Emky (kdy se doslova srazili dva soupeři) po jeho nezištné přihrávce přidal do prázdné již zmiňovaný Kája 3:1!!! zlomový moment. pak už to začalo padat. Po další krásné přihrávce se od dnes více přihrávajícího Peetra porsadil opět chladnokrevně skorující Emka, střelou mezi golmanovi nohy. 4:1! Pak se po krásné akci prosadil opět velmi agilní Pepa 5:1. A zápas uzavřel svým hatrikem Emka. 6:1! Menší korigující úpravu přidal po krásné štřela (s Peetrovou asistencí) do šibenice i fair play hrající soupeř 6:2!! Jak přesně padaly goly si již nepamatuju-důležité je, že jsme předvedli všichni slušný výkon a soupeř hrál v duchu fair play!. Třešínkou na dortu byla hospůdka s pivkem a naše divoké-hokejové vítězství repre proti Arťuchynovi teda SSSR. Teho si již vyhlídl mistní sklenář Pepík Sklářů a bere ho do firmy a Rachna bu bude dělat mistra.:-) Fanděnní se přeneslo i do ulic a Peetr se neudržel a mávál Moráviusovou vlajkou z auta a volal:" kdo neřídí není čech"...!!hop. stop.červená.zelená.bacha jedu! Na češ Karlos patrně výtáhl své švétské spoďáry a skandoval, kdo nedělá pro Skansku není švéd, kdo nenakupuje v Tescu není švéd, kdo nemá židlu s Ikei není švéd, a úplnou perlou byl jeho výrok , kdo nebydlí v Stocholmu , ale v Helsinkách není Švéd, ...ano správně je to Fin:) Gratulujem námi poraženým mistrům světě. bravo su-o-mi (su-opět-mimo)-výrok šampionátu z úst Ruutua. jinak díky všem za hru! supr výkon, zdraví již teď bosý-zranění a hlasivky ledující Moraváius