Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4  5  6   7   8   9   10   11 Jaro 2011 - 7.L Hanspaulská liga

10:00
Peetr is back. Vyhráli jsme hlavně díky němu! Jen tak dál!
Peetr
9.5.2011
13:28
dlouho to vypadalo, že si odvezem prozměnu 0 bodů, ale naštěstí se vše v dobré obrátilo. Doufám, že shrne Moravius Bosák - za mně jen dík především Adamovi a Honzovi od Majkla - rozběhali jinak těžkopádný kolos Banzai. Jenom tak máme šanci proti lepším teamům. Odhadem - prohrávali sme od cca 37 min. Vyrovnání přišlo tak v 55. a vítězněj gól v 58. minutě.. a Adam si odnesl od gólmana natržený ucho - doufám, že vše ok.. !
Moravius
9.5.2011
19:00
Strohý-bosý komentář:-) prvně díky Peetrovi za nastínění zápasu a hlavně za jeho supr výkon, který byl podtržen kvalitní obětavou hrou všech jeho spoluhráčů! Klobouk dolů všem hráčům. ZápaS stál všechny určitě hodně sil, hrálo se "na Banzaii-na nás" ve velmi vysokém tempu! Na úvod je potřeba dodat, že jsem hráli proti týmu z horní poloviny-třetiny (s ambicemi na postup). Tento tým z Top3 v minulém kole potrápil jasného lídra a jednoznačného favorita na postup Řežem to United. Soupeř byl opravdu velmi kvalitní, rychlý-fotbalový-početnějsí a chtěl očividně vyhrát! Což se mu naštěstí nepodařilo. A to díky výborné naší hře. Na úvod lehkého zhrnutí zápasu bych sportovně dodal, že zápasu by slušela remíza. Úvod zápasu byl z naší strany rozpačitý. Do vážnější šancí se dostal jako první soupeř. Ve třech golových situacích se naštěstí, ale neprosadil. Přičemž dvakrát tešně minul a potřetí byl vychytám golmanem. V prostřední části první půli jsme se konečně začali prosazovat i my. A šance to byly pořádné. Lépe řečeno šlo o tutovky. Dvakrát se ocitl ve stoprocentní příležitost znovuuzdravený kanonýr Emka. Poprve se z blízka neprosadil hlavou. V druhé stoprocentní šanci dorážel neuspěšně do téměř zcela odkryté branky. V obou situacích se blýskl golman hostí. V dalších slibných příležitostech se ocitl ještě postupně Jim, Adam, Peetr či Honza. Zvláště posledně dva zmiňovaní svou obětavostí-rychlostí-fotbalovsotí pomohli nejenom ke kvalitnější hře, ale především konečně k prvnímu vítězství v tomto ročníku. Poločas 0:0. v úvodu druhé půle, se do nás soupeř pustil s verbou, počáteční tlak jsme přestáli bez úhony, ale paradoxně po zlepšené naší hře přišla naše velmi špatná desetiminutovka, s řadou zbytečných chyb, nepřesných příhrávek a hlavně s řadou golových příležitostí soupeře. V těchle momentech našteští podržel svůj tým golman!:-). No, přesto se soupeř ujal vedení, kdy suvereně proměnil jeden z breaků 3(2) na 1. 0:1! Obrat přišel opravdu až v posledních deseti minutách. Nejprve se po krásné akci ještě neprosadil rychlonohý Adam, ale pak téměř ze stejné pozice (z levé strany, z ostrého úhlu) vymetl soupeřovu šibenici a zcela překvail tak do té doby velmi kvalitně chytajícího golmana soupeře. 1:1! Velmi důležitý gol, který nabudil celý tým a vdechl touhu po vítězství! To se potvrdilo o pár minut později, kdy se po krásné přihrávce z levé strany prosadil z těsné blízkosti kanonýr Emka 2:1! ,ikdyž jedním slovem nutno dodat, že to bylo o chlup (golman si na míč ještě sáhl:-)) Ale gol zcela jistě zasloužený! ikdyž každý se soupeřů měl zhruba stejný počet brnakových příležitostí cca 5-7. a tudíž to byl velmi kvalitní a vyrovnaný zápas, vyhrál nakonec týmový duch hráčů Banzai! Celý tým hrál především ve velkém nasazení. Co je ještě potřeba vypilovat, to je lepší přihrávka, poziční hru a přesnější zakončení. Ve středu hřiště dominoval Karlos. Díky všem za supr hru a přeji brzské uzdravení Adamovi! zdraví M
Emka
10.5.2011
14:31
Dobře my! Jen pro upřesnění Bosákových novinářských kachen. Ta hlavička nebyla stoprocentní a chytil jí Jim a ne soupeřův gólman :-) To nic nemění na faktu, že další šanci jsem zazdil a druhou dal se štěstím. Střílet na malé branky do protipohybu gólmana, který se ani nehne je hovadina a už to nikdy neudělám :-). Super zápas, super soupeř a Peeter je opět Thiery!