Banzai - football team official website

Kolo - 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 Jaro 2011 - 7.L Hanspaulská liga

2:37
Z výsledku zápasu to na první pohled vypadá, že šlo o vyrovnanej zápas, ale nebylo tomu tak. Bohužel tím týmem, který v samém závěru remízu připustil (dalo by se použít i tvdších slov, doslova daroval férovému týmu soupeře) jsme byli boužel my. Zhruba do padesáté minuty se vývíjel zápas "hladce". a už se pomalu začínal psát téměř stejný komentář jako z podzimu, kdy jsme Sebrance FC sebrali všechny dva body za jednoznačné vítězství 3:0! Ale každý zápas je jinýa vždy se zhraje až do konce. A ten náš konec měl velmi hořkou tečku. Zakončenou proměněným pokutovým kopem v poslední vteřině, po Karlosově velmi neštatné a neúmyslné ruce. Sled zápasu v delší-krátkosti. Na úvod dodat, že se hrálo první ostré utkání po velmi dlouhé zimě a ze hry bylo cítit, že jde opravdu o velmi "jarní tempo", které vyhovovalo oboum týmům. Chyběla přesnost, zpracování, dravost, běh, zakončení, ale i přesto jsme měli od začátku lehce navrch. Hned v prvních minutách, již od Strahova velmi agilní střelec brankové konstrukce-Hanes orazítkoval levou tyč. Pár minut na to, zahodil tutovku Jim. (pravda dodat, že to měl na dlouhou nohu). Několikrát nebezpečneě vypálil svou jedovku Hlavoun. Prostě šancí bylo hodně, ať už je měl Karlos, Peetr či Jiřík. Nakonec se ujala až Peetrova hlavička 1:0! Poločas. V druhé půli jsme ještě "tlak" navýšili a přidali další dvě branky. Nejprve se po pěkné rychlé akci ze křídla prosadil střílejí Hanes 2:0. Pěknou příhrou se patrně blýskl téměř rodinný příslušník Peetr:-). Po té měl dobrou přiležitost Jiřík, ale byl zády k bráně a z otočky se neprosadil. Málem bych zapomněl na fotbalovou ekvilibristiku v podání Hanesových nůžek, které šly sice vedle, ale vypadaly dost umně!.hmmm... Je vidět, že ten kluk má fotbalové geny!(patrně po taťkovi:-)).Třetí gol přišel z kopačky na tomto hřišti vždy dobře hrajícího a střílejícího Jima. Opakovala se téměř totožná situace z první půle, (tehdy ještě Jim na míč nedosáhl), ale v tomhle případě se ve skluzu, (iz a cenu zničení sebe sama) již nekompromisně prosadil. 3:0!!! Chlapy hejem-dohrajem to v klidu...neposerem se z toho....znělo z našich úst...a to uspokojení spojeném z nedůsledností nás nakonec stálo bod.....Zbývalo zhruba 12minutek, načež soupeř téměř hned po rozehrání poslal nevinný míč před bránu, který lehce prošel přes Peetra, což rozhodně nezaskočilo soupeřova nekompromisního střelce, ale bohužel jen našeho golmana. 1:3! Laciný gol po zaváhání dvou posledně zmiňovaných hráčů. Pár minut na to z druhé vážnější šance, soupeř stříli a míč sklouzává moraviusovi neštastně po ruce přímo před bránu, kde před zraky Peetra a Honzy doraží opět soupeř 2:3! čtyři minuty do konce. Menší chybka našeho golmana-neštastně vyražený (spíše odražený míč) a dvou našich obránců, kteří se asi viděli již v kině:-) se svou milou:-) Hold jaro je jaro! No a poslední hřebík do rakve již zasadila Karlosova božksá, ale zcela jistě nezaviděná ruka. Ikdyž šlo o jemné hrábnutí prstem, a míč by nakonec skončil nikým neatakován v autu. Rozhočí byl asi správně nekompromisní a nařídil pokutový kop. Soupeř razantní střelou k tyči (na nevýrazně chytajíího golmana) zavěsil 3:3!!konec zápasu. Sebranka sebrala bod, za tři střely na bránu. Fotbal je krutý, ještě, že to hrajem jen pro zábavu a šecko nad pivkem proberem a hrdlo přitom prolejem! Zdar Banzai!!!
Peetr
1.4.2011
10:49
Slovy nezvěstného Adama Víťi Standy: CHLAPI SORI !!! 2 obdržený góly jsou moje..