Banzai - football team official website

Kolo -  1  2  3   4   5   6   7   8   9   10   11 Jaro 2004 - 8.D Hanspaulská liga

9:02
Zapas zacal hodne zoufale. V prvnich peti minutach jsme spalili tak 10 sanci - bud mice litali mimo branu nebo je lapil celkem solidni souperuv golman. O fotbale nemoha bejt ani rec. A sanci pribyvalo. Prvniho gola dal tusim Hlavoun? tak po 12 minutach hry - mozna jeste pozdeji. Do polocasu sme nic nepredvedli a tak se do "saten" slo za neuveritelnyho stavu 1:0 (na sance 20:0). Po polocase sme se konecne vzchopili (jestli se to tak da nazvat) a zacalo to tam padat. Gola si dali vsichni kdo hrali krome Prochiho-ktery jako jiz tradicne :) odmitl prazdnou branu a Alese, ktery mel aspon dost casu na to, aby prostudovat hru naseho pristiho soupere, ktery hral na vedlejsim hristi.
Jim
8.4.2004
9:32
Utkání podprůměrné úrovně, soupeř byl fakt špatnej. Kromě gólmana, kterej zabránil spoustě šancí. Připadlo mi, že kdybychom tak jak jsme hráli hráli proti někomu lepšímu tak dostanem pěkně na prdel.