Banzai - football team official website

Kolo -  1  2  3   4   5   6   7   8   9   10   11 Podzim 2003 - 8.D Hanspaulská liga

Banzai vs Eclipse
3:2 (1:1)
2. kolo, 9.9.2003, 18:00 - Karlín K2
Góly:
Brankáři:
Aleš (1. - 50. min, 2 g), Zolda (51. - 60. min, 0 g)
Carlos
9.9.2003
21:10
No konečně jsme vyhráli! Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2. Dvakrát nás do vedení dostal Hlavoun, ač hrál většinu utkání v obranné dvojici se Zoldou a dvakrát jsme vedení ztratili po stupidních chybách v obraně. Nevím jak rozhodčí měřil čas, ale zdálo se, že druhá půle trvala tak 40 minut. Myslím, že jsme si pěkně zahráli, občas vyšla i nějaká přihrávka, dávali sme si to i po zemi, ne jenom vzduchem. Pár minut před koncem nám vítězství zajistil Pepa, hrající ve starém roztrhaném Banzai dresu - přinesl nám štěstí!
Měli jsme víc šancí než soupeř (za sebe musím říct, že můj únik skončil pouze nastřelením brankáře), hrálo se oboustraně slušně, náhradní rozhodčí úplně v pohodě, prostě príma match. Eclipse mělo docela dobrýho gólmana, rozhodně se toho nebál ;-)
Jinak nevim proč nechodíte na zápasy, hrát v sedmi neni úponě nejlepší. Když bude chodit ještě jeden navíc, nebude to na škodu. BANZAI!
Emka
10.9.2003
14:41
Tak je to tady. Po tuším třinácti zápasech jsme konečně vyhráli. Já zas dnes vylítnul až z třinácté (možná byla čtrnáctá, ale to by nevyznělo tak dobře) zkoušky za poslední půlrok. Takže to vypadá, že se mi štěstí opět přelévá ze studia na fotbal. Z toho vyplývá, že od příštího zápasů se můžete opět těšit na příval hnusných náhoďáků v soupeřově brance. Včerejší zápas byl vyrovnaný, soupeř byl kvalitnější než Válcovna, přesto jsme paradoxně zvítězili. Není co dodat, věe ostatní již sdělil Carlos.
Peetr
11.9.2003
10:14
Hlavoun zaril, Pepa to celkem z myho pohledu rozpohyboval ja sem zajistil jejich vyrovnavciho gola, sem proste dement doufam ze uz se to nestane akorat zolda se na to obcas pekne vysral ale zase na konci zachytal. Na konci zapasu sem uz vubec vubec nemohl takze koukejmez dorazit priste aspon v osmi lidech!!