Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5   6  7  8   9   10   11 Podzim 2002 - 8.A Hanspaulská liga

Juventus Pivus vs Banzai
1:3 (0:1)
7. kolo, 14.10.2002, 16:45 - Hrdlořezy
Góly:
Brankáři:
Carlos (1. - 50. min, 0 g), Peetr (51. - 60. min, 1 g)
Komentář rozhodčích
V utkání na velmi špatném terénu se lépe prosadili mladší hráči týmu Banzai. Nejlepší hráč - Hlavatý.
Carlos
15.10.2002
3:06
Zpočátku se zdálo, že budeme mít problémy se sejít v dostatečném počtu, nicméně Peetr a Hlavoun dorazily akorát v 16:55 (a pár minut navrch) a Liwoj násleovaný Prochym o pár minut později a soupeř uznal, že se bude asi hrát. Opět jsem se dobrovolně uvolil hlídat branku a díky jisté práci a přehledu jsem se vyšvihl do čela tabulky golmanů (ač se mi silně zapařovaly brejle). Doufám jen, že mi brankářské rukavice nepřirostou k rukám a ještě si zahraju i v poli - jako dneska kdy se Peetr uvolil vystřídat mě v bráně a já měl možnost ukázat své schopnosti v akci. Nevedl sem si špatně, jen sem těch předchozích 40 minut v brance nerozdejchal a po deseti minutách a inkasovaném gólu (který šel zčásti přeze mě) jsem zbavil Peeetra trápení a vystřídal ho v bráně (IMHO si nevedl špatně). Za zmínku stojí Hlavounovy jisté hlavičky a jeho agresivita. Hrálo se na úzkém hřišti s písčitým povrchem, takový plážový fotbálek. Závěrem mohu dodat jen, že ač byl Juventus fotablovější a techničtější, tak hráči Banzaie tyto přednosti dokázali bohatě nahradit obětavostí a bojovností (a vstřelenými góly).
Emka
15.10.2002
9:55
Můj nejhorší zápas v sezóně. Vstřelenej uprděnej gól na tom nic nemění. Hlavně mě serou asi tři šance, kdy jsem mohl ještě nahrát zpět Peetrovi, ale místo toho, jsem to střelil přímo do brankáře. Zatím nestála touha mamonit v tabulce střelců, ale celková dezorientace v pokutovým území. Příště se polepším a už jenom nahrávám. Sorry.
Liwoj
15.10.2002
15:06
Celkem vydařené utkání na mnohem příjemnějším povrchu než je obvyklá škvára. Carlosova ironie tentokrát není na místě, neboť jsme IMHO byli fotbalovější a techničtější my a zvítězili jsem naprosto zaslouženě. Gólů mohlo padnou jestě víc, bohužel i do naší branky (zejména ke konci zápasu). Naše po většinu času bezchybná a hlavne důrazně hrající obrana si neodpustila nešvar který nás pronásleduje v poslední době v každém zápase, a tim je naprosté nezvládnutí situací kdy je soupeř rozeběhnutý na naší bránu - nejlépe všichni obránci hypnotizují míč, vrhají se na hráče s balónem ve dvouch a naprosto zapomínají koukat kolem sebe na nabíhající protihráče, čímž poskytují "dobrovolně" soupeři výhodu "přečíslení". Naprosté zaujetí míčem a chybějící přehled o pohybu volných hráčů je IMHO naše současná největší slabina a proti lepšímu soupeři (Killtec??) se nám ošklivě vymstí.