Banzai - football team official website

Kolo -  1   2   3   4   5   6   7  8  9   10   11 Jaro 2002 - 8.N Hanspaulská liga

Banzai vs Kliďas FC
6:0 kontumačně [0:3 (0:1)]
8. kolo, 26.5.2002, 11:15 - Suchdol S2
Góly:
žádné ;-(
Brankáři:
Carlos (1. - 40. min, 2 g), Hlavoun (41. - 60. min, 1 g)
Carlos
26.5.2002
17:26
Z naší strany to nebylo špatné. V první půli jsme dvakrát nastřelili tyč nebo břevno, přičemž soupeř si žádnou větší šanci nevytvořil. Až ve 28. minutě se ocitli dva soupeřovi hráči před Honzou v obraně a mnou v brance. Z přečíslení sice gól nepadl hned, až po následném závaru na hranici pokutového území, kde nikdo z našich hráčů nebyl schopen uklidit míč do bezpečí /stačilo by nedělat kličky v zadu/. V druhé půli jsem pustil ještě gól po soupeřově dělovce /myslel jsem, že jde nad .../ a nechal se vystřídat Hlavounem. No a třetí gól padl po fatální chybě Honzy a Roberta, kteří si coby obránci místo odkopu míče za půlku přihrávali jeden druhému, až míč poslali soupeři a ten skóroval.
Jim
26.5.2002
19:02
První půle z naší strany navazovala na dobrý výkon v druhé půli minulého zápasu. Nedělali jsem žádné zásadní chyby a z protiútoků ohrožovali soupeře. Dvě nastřelené tyče jsou toho důkazem. Pak jsme po upachtěném a zbytečném gólu znervózněli a soupeř toho na začátku druhé půle využil. Myslím, že spravedlivý výsledek by byl tak 2:3.
HH
27.5.2002
18:41
Řekl bych, že od zápasu s Ještěrkou jsme se dost zlepšili a poslední dva zápasy jsme rozhodně mohli vyhrát. (Ačkoli v obraně se tu a tam stane fatální chyba :-)) Chtělo by to prolomit střeleckou smůlu (břevno a tyčka fakticky zamrzí). A hlavně by to chtělo sehnat brankáře, kterého baví chytat. Všichni to sice trochu umíme, ale je to pro nás pruda. Jinak chci pochválit Carlose i Hlavouna, myslím, že jim to docela šlo.
John
28.5.2002
11:45
Jojo, k pochvale se připojuju, (sobě a dalším ;-)) sypu na popel hlavu. A navrhuju ztrestat Liwoje, protože nepřišel, páč "byl tuhej", páč chlastal, páč je nezodpovědnej!!! BLESKY HROMY.

Noa co se týče hry samotný, přijde mi, že první půle byla vyrovnaná, jejich akce byly hezčí na pohled, naše zase hrozivější, v 1.půlce druhý části po nás dost vystartovali, což evidentně nezvládáme a v takových situacích se dost rozsypáváme, zásadně obsazujeme volná místa na hřišti (když soupeř útočí) a nahráváme jim pred nasi branou (ze!?). Na posledni 1/4 hodinovku jim nastesti dosel dech.

Osobně si myslim, že jsme prohráli, protože ještě nemám morálně na podobně silný/silnější soupeře a když nevedem, hrajem s 1/4 koncentraci, i když ji někdy nahradí zápal.

A pak tu mám ještě poslední komentář: střídat je samozřejmě potřeba. Kvuli tomu, že makám, 4x přeběhnu sprintem hřiště a už nemůžu. Původně jsem to chtěl nechat být, ale jelikož mi včera říkal Liwoj o podobné zkušenosti z předposledního zápasu: Jime, prosím, nepruď za věci, které sám vědomky děláš v ještě větším. Vyhnals mě z hřiště jak malýho kluka a pak ses tam 5 minut procházel. To fakt není ani fér, ani to naší hře neprospívá.
Platí to v podstatě pro všechny: makám, makám, střídám... Pokud to není zrovna FC Kanonýr, není to zbytečný.